5 MADALYA İLE DÖNDÜLER

featured
service

Okul Sporları Yıldızlar Grekoromen ve Serbest Güreş Türkiye Grup Müsabakalarında Kütahya’yı temsil eden sporcular 2 altın, 3 bronz olmak üzere toplam 4 madalya kazandılar.

Okul Sporları Yıldızlar Grekoromen ve Serbest Güreş Türkiye Grup Müsabakaları 01-03 Nisan tarihleri arasında Bursa’da yapıldı. Müsabakalarda Kütahya’yı temsil eden sporcular 5 madalya kazanarak Türkiye Şampiyonasında mücadele etmeye hak kazandılar.

2 ALTIN, 3 BRONZ Grekoromen Stilde ter döken sporculardan 44 kg’da yarışan Kadir Adlım Ortaokulu öğrencisi Sayid Ada ve 75 kg’da yarışan Mehmet Akif İnan Ortaokulu öğrencisi Aziz Alp Akın birinci olarak altın madalyanın sahibi oldular. 68 kg’da yarışan Mehmet Akif İnan Ortaokulu öğrencisi Halil Sefa Turgut ve 85-100 kg’da yarışan Linyit Ortaokulu Beytullah Özbay da 3’üncü olarak bronz madalyanın sahibi oldular. Serbest Stilde rakipleriyle kıyasıya mücadele eden Tavşanlı Ressam Abdullah Tak Tak Ortaokulu öğrencisi İsmail Talha Elmalı da 85-100 kg’da gösterdiği başarılı performansı ile 3’üncülük madalyasının sahibi oldu.

5 MADALYA İLE DÖNDÜLER

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!