ZEKİ AKTÜRK’ÜN BU SEFERKİ DURAĞI DOMANİÇ OLDU

featured
service

Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, kütüphanelere kitap bağışlarıyla öne çıkan Zeki Aktürk ve eşiyle birlikte, Zeki Aktürk’ün yeni bağışladığı kitapları Domaniç ilçesindeki okul kütüphanelerine teslim etti.

Domaniç ilçesinde bulunan Karaköy İlkokulu ve Ortaokulu, Vakıfbank 50. Yıl İlkokulu ve Ortaokulu, Çamlıca İlkokulu ve Ortaokulu, Ilıcaksu İlkokulu, Muratlı İlkokulu ve Ortaokulu, Çukurca Veli Selçuk İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret eden Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Şentürk ve kitap bağışçısı Zeki Aktürk öğrencilerle bir araya gelerek okul kütüphanelerine kitaplarını teslim ettiler. Başyiğit, öğrencilerin bu bağışlarla daha kitaba ulaşma imkânı elde ettiğini ifade ederek öğrencilerin daha çok okumalarını istediklerini belirtti, öğrencilik döneminde okumanın alışkanlık haline gelmesinin çok önemli olduğunu vurguladı.

AKTÜRK’E TEŞEKKÜR PLAKETİ

Müdür Başyiğit, okul ziyaretlerinde öğretmenler odalarını da ziyaret ederek öğretmenlerle bir araya geldi ve okullardaki eğitim öğretim ile ilgili bilgi aldı. Öğretmenlere çalışmalarında kolaylıklar diledi. Okullara kitap bağışının ardından Başyiğit ve Zeki Aktürk, ilçe millî eğitim müdürlüğünü ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında Zeki Aktürk’e yaptığı kitap bağışlarından dolayı plaket verildi. Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Zeki Aktürk’e eğitime yaptığı desteklerden dolayı teşekkür etti.

ZEKİ AKTÜRK’ÜN BU SEFERKİ DURAĞI DOMANİÇ OLDU

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Ekspres - Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!