ZAFER’DEN HAFTANIN HER GÜNÜ UÇAK KALKACAK

featured
service

Zafer Havalimanında uçuş günleri ve saatleri güncellendi. Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günlerinde uçuşun gerçekleştiği Zafer Havalimanında 20 Aralık tarihinden itibaren haftanın her günü uçuş düzenlenecek.

Türkiye’nin ilk bölgesel havalimanı olan Zafer Havalimanındaki seferler, Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Pazar günlerinde, Kütahya-İstanbul illerinde karşılıklı uçuş ile sürüyor.

İSTANBUL-KÜTAHYA ARASI KARŞILIKLI SEFERLER SÜRÜYOR

Geçtiğimiz aylarda, şehrimizin ve bölgemizin gelişmesine, ekonominin canlandırılmasına katkı sağlanması, Zafer Havalimanının etkinliğinin artırılması, iş dünyası temsilcilerine kolaylık sağlanması amacıyla Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) ile THY arasında iş birliği protokolü imzalanmıştı. İstanbul ile Kütahya arasında karşılıklı devam eden seferler, başta turizm sektörü olmak üzere, iş insanları tarafından memnuniyetle karşılandı.

20 ARALIKTAN İTİBAREN GEÇERLİ

Kütahya ve bölgedeki iş dünyası temsilcilerinin seyahat ihtiyaçlarının daha verimli bir şekilde karşılanması açısından, 20 Aralık’tan itibaren geçerli olacak uçuş planında olmayan Salı, Perşembe, Cumartesi günlerini de kapsayacak, haftanın her günü, sabah Kütahya’dan İstanbul’a gidiş, akşam İstanbul’dan Kütahya’ya dönüş olacak şekilde karşılıklı sefer düzenlenecek.

ZAFER’DEN HAFTANIN HER GÜNÜ UÇAK KALKACAK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!