YKS’DE TÜRKİYE 32’NCİSİ OLDU

featured
service

Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda sayısal alan sorularının tamamını doğru cevaplayarak Türkiye 32’ncisi olan Nafi Güral Fen Lisesi öğrencisi Zeynep Mert, İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit’i makamında ziyaret etti.

Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, öğrenciyi tebrik ederek eğitim hayatında başarılar diledi. Nafi Güral Fen Lisesi öğretmen ve idarecilerini de bu başarı dolayısıyla tebrik eden Başyiğit, öğrencinin çalışma yöntemleri hakkında bilgi aldı. Hedef belirlemenin, bu hedefe odaklanmanın, sistemli çalışmanın önemine değinen Başyiğit, öğrencinin çalışma ortamının oluşmasında ailenin önemine de değinerek öğrencimizin ailesini tebrik etti, öğrenciye destekleri için teşekkür etti. İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Tavşanlı Fen Lisesi öğrencisi Mehmet Ali Kanyılmaz’ın sözel alanda Türkiye ikincisi olduğunu belirterek “Tavşanlı Fen Lisesi öğrencimiz Mehmet Ali Kanyılmaz’ı, ailesini ve okulunu tebrik ediyorum. Öğrencilerimiz çalışma ve gayretlerinin karşılığında bu dereceleri elde ettiler. Bundan sonraki yaşamlarında da nice başarılar diliyorum. Ayrıca ilimizde iyi derece elde eden, ilk 1000 arasında yer alan birçok öğrencimiz mevcut. Onları da tebrik ediyorum” dedi.

“BU BAŞARI HEPİMİZİN, ÇOK MUTLUYUM” YKS’de Türkiye 32’ncisi olan Zeynep Mert ise, “Tüm arkadaşlarımla bütün yıl çalıştıktan sonra emeklerimizin karşılığını almak hem çok heyecan verici hem de oldukça gurur verici. Tüm öğretmenlerime ve aileme desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Bu başarı hepimizin başarısı. Son olarak sınava giren tüm arkadaşlarıma gelecek hayatlarında başarı ve mutluluk diliyorum” dedi.

YKS’DE TÜRKİYE 32’NCİSİ OLDU

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!