YILMAZ: “BÜTÇESİ EKSİLMEYEN EN RAHAT KURUM İL ÖZEL İDARESİ”

featured
service

Maliyetlerde artış olmasına rağmen bu yıl da hizmetlerin sorunsuz devam edeceğini kaydeden İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Musa Yılmaz: “Kriz ortamında bütçesi eksilmeyen, hatta kaynak bulma noktasında en rahat kurum Kütahya İl Özel İdaresi’dir” dedi.

İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, Kütahya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak Kütahya İl Özel İdaresi personeliyle bayramlaştı. Resmi tatilin sona ermesinin ardından Kütahya Özel İdaresi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen bayramlaşma törenine Yol İş Şube Başkanı Ali Okçu, Bem Bir Sen Şube Başkanı İsmail Yaşa, birim müdürleri ve Özel İdare personeli katıldı.

“VERİMLİLİK AÇISINDAN ÜST NOKTADAYIZ”

Bayramlaşma programında konuşan İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz: “Zorlu süreçlerden geçerek bugünlere geldik. Dünyada ve ülkemizde sıkıntı çekiyoruz. Bu sıkıntılar içerisinde ilimize, ülkemize, vatanımıza hizmet etmeye çalışıyoruz. Yıllardır sizlerle çalışıyorum. İl Özel İdaremizin çalışma sistemi çok iyi bir noktada. İş üretimi açısından verimlilik açısından üst noktadayız. Bundan dolayı sizlerle gurur duyuyorum. Bu durum her ortamda konuşulduğunda bizi gururlandırıyor. Ben bu güzel işleyişin, bu hizmet anlayışının devam edeceğine inanıyorum. Dünyanın büyük güçleri enerji noktasında birbirlerine çalım atma çabasında. Ülkemiz de bu noktada güzel ve vakur bir duruş sergiliyor. Maliyetlerde artış olmasına rağmen bu yıl da çok güzel hizmetler yapacağımıza inanıyorum. Çeşitli kaynaklar elde ediyoruz. Bu kaynaklarla maliyet artışları konusunu aşacağımızı düşünüyorum. Kriz ortamında bütçesi eksilmeyen hatta kaynak bulma noktasında en rahat kurum Kütahya İl Özel İdaresi’dir. Dünyanın içinde bulunduğu şartlardan bizde etkileniyoruz. Ama kısa sürede bunu da aşacağımıza inanıyorum” dedi.

DAHA AZ MALİYET, DAHA VERİMLİ ÇALIŞMA

Kütahya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak da yaptığı konuşmada; “Geçmişte çok güzel hizmetler verdik. Özellikle köylerimizde alt yapı sorunlarının giderilmesi için önemli çalışmaların altına imza attık. Bundan sonra daha az maliyetle daha az yakıtla daha verimli ve daha ergonomik çalışma modelini benimsemek zorundayız. Bu vesileyle rabbim hepimize birlik ve beraberlik içinde nice bayramlar geçirmeyi nasip etsin” dedi. Konuşmaların ardından personelle bayramlaşma gerçekleştirildi.

YILMAZ: “BÜTÇESİ EKSİLMEYEN EN RAHAT KURUM İL ÖZEL İDARESİ”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!