“YEREL BASINIMIZIN ÖNCÜ GAZETESİ”

featured
service

66 yıldır tarafsız ve ilkeli haber anlayışıyla her gün yeni bir heyecanla Kütahya’nın nabzını tutan Kütahya Ekspres Gazetesi, 67. kuruluş yıl dönümünü kutladı. İl Genel Meclis Başkanı Musa Yılmaz, yıl dönümünü kutladığı yazısında, Kütahya Ekspres’in yerel basının öncüsü olduğunu ifade etti.

67. kuruluş yıl dönümü nedeniyle gazetemize tebrik telefonları ve kutlama ziyaretleri gerçekleşti. Gazetemiz imtiyaz sahibi Semra Sarıışık Tozaraydın ve Nadi Sarıışık ile sohbet eden ziyaretçilerimiz, yerel basının geçmişten günümüze sorunlarına ilişkin fikir alışverişinde bulundular.

KIZILAY VE BARODAN ZİYARET

Kütahya Baro Başkanı Av. Ahmet Atam, yıl dönümünü kutlamak için gazetemizi ziyaret eden isimler arasından yer aldı. Sektördeki zor koşullara rağmen 66 yıl ayakta kalabilmenin büyük bir emek gerektirdiğinden bahseden Bakan Atam, başarısından ötürü Kütahya Ekspres’i tebrik etti. Ardından Kızılay Kütahya Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri gazetemizi ziyaret etti. Şube Başkanı Talha Tekin’e Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Ahmet Atam,  Ahmet Sami Kutlu ve Çiğdem Kırcı eşlik etti. Samimi bir sohbet havasında geçen ziyarette ülke ve Kütahya gündemi görüşüldü.

MUSA YILMAZ: “İLKELİ VE TOPLUM ÖNCELİKLİ”

İl Genel Meclis Başkanı Musa Yılmaz ve AK Parti Eski İl Başkanı Ali Çetinbaş da bir ziyaret gerçekleştirdiler. İl Genel Meclis Başkanı Musa Yılmaz ziyaret öncesi yazdığı kutlama yazısında: “Yerel basınımızın öncü, ilkeli ve toplum öncelikli gazetesi Kütahya Ekspres’in 67. yıl dönümünü tebrik eder, yayın hayatı ve başarılarınızın devamını dilerim” ifadelerini kullandı. Kütahya esnaflarında eski belediye başkan adayı Taner Taşer de gazetemize tebrik ziyaretinde bulundu.

NACİ PEKCAN: “YAYIN HAYATINIZDA BAŞARILAR DİLİYORUM”

Güral Porselen Genel Müdürü Naci Pekcan ise: “Kütahya Ekspres Gazetemizin 67. kuruluş yıl dönümünü kutlarım. Merhum Mehmet Nuri Sarıışık abimizi ve Sevim Sarıışık yengemizi rahmetle anıyor, size ve çalışma arkadaşlarınıza yayın hayatınızda başarılar diliyorum” açıklamasında bulundu. Bir kutlama mesajı da KSBÜ Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Hüseyin Özyurt’tan geldi. Özyurt: “Semra Hanım, Ekspres Gazetemizin 67. Yaşı kutlu olsun. Nice yıllara selam ve saygılarımla” ifadelerini kullandı.

“YEREL BASINIMIZIN ÖNCÜ GAZETESİ”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!