Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

YARIM KALAN HAYALİNE 63 YAŞINDA KAVUŞTU

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İnşaat

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okuyan 63 yaşındaki Üzeyir Aydın mezun oldu. Aydın, azminden dolayı üniversite yönetimi tarafından ödüllendirildi.

80’li yıllarda Balıkesir’de İnşaat Mühendisliği okuyan Üzeyir Aydın, 4. sınıfta okulunu bırakmak zorunda kaldı. Yıllar sonra çıkan aftan faydalanan Aydın, yarım kalan hayalini DPÜ’de gerçekleştirdi. DPÜ İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olan Aydın, belgesini Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’tan aldı. 

“BABAMLA BUGÜN BİR KEZ DAHA GURUR DUYDUM”

Mezuniyet törenine katılan Üzeyir Aydın’ın oğlu Mustafa Murat Aydın: “Babam Üzeyir Aydın 63 yaşında bugün İnşaat Mühendisliğinden resmen mezun oldu. Dumlupınar Üniversitesi azminden dolayı ayrıca bu başarıyı törende ödüllendirdi. 80’li yıllarda Balıkesir’de okuduğu İnşaat Mühendisliğini 4.sınıf son döneminde bırakmak (bıraktırılmak) zorunda kalan babam; yıllar sonra çıkan aftan yararlanarak Dumlupınar Üniversitesi’nde İnşaat Mühendisliğine kaldığı yerden başladı. Bugün mezun olarak, belgesini Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık’tan torunları ile birlikte aldı. Babamla bugün bir kez daha gurur duydum” ifadelerini kullandı.