“VATANDAŞLARIMIZ ENDİŞE ETMESİN”

featured
service

Kütahya Belediyesi kar temizleme, küreme ve tuzlama ekipleri çalışmalarını iki vardiya olacak şekilde 24 saat esasına göre sürdürüyor. Ekipleri ziyaret eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, vatandaşların endişe etmemesini isterken, kapalı yolun olmadığını söyledi.

Kütahya Belediyesi kar temizleme, tuzlama ve küreme ekipleri, yoğun kar yağışının başlaması ile birlikte gece saatlerinden itibaren çalışmalarını başlattı. 24 saat esasına göre 2 vardiya olacak şekilde planlanan çalışmalar tüm sokak ve caddelerde devam ediyor.

ÇALIŞMALAR KESİNTİSİZ SÜRDÜ

Çalışma yapan ekipleri ziyaret eden ve teşekkür eden Başkan Işık, “Ekiplerimiz şu anda belediyemizin mücavir alan sınırları içinde sürekli bir çalışma halinde. 12’şer saatlik çalışma dilimiyle 2 ekip halinde tüm Kütahya’mızda seferberlik anlayışıyla çalışmalar devam ediyor. Şu anda kapalı bir yolumuz yok. Kazasız belasız Rabbim hizmet versin. Hemşerilerimiz zorunlu olmadıkça evlerinden dışarı çıkmama noktasında özen göstersinler. Ekiplerimiz görevlerinin başında ve endişe edilecek bir durum yok. Ekiplerimize ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

“VATANDAŞLARIMIZ ENDİŞE ETMESİN”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Ekspres - Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!