VALİ ÇELİK: “YETER Kİ ZİHİNLERDE ENGEL OLMASIN”

featured
service

Vali Ali Çelik, engelli bireylerle iftarda bir araya geldi. İftara katılanlar çölyak hastaları için özel hazırlanan glütensiz yiyeceklerle oruç açtı. Programda konuşan Vali Çelik: “Bir arada olmak sorunları çözmenin iradesi. Yeter ki zihinlerde engel olmasın” dedi.

Kütahya Valiliğince İl Özel İdaresi Sosyal Tesislerinde düzenlenen iftar programında masaları tek tek ziyaret eden Vali Ali Çelik, konuklarıyla sohbet ederek katılımlarından dolayı teşekkür etti. İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş’ın duasının ardından konuşma yapan Vali Ali Çelik, birlik ve beraberlikten duyduğu mutluluğu paylaştı.

“DAHA İYİSİNİ BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ”

Engelli bireylerin hayatının kolaylaştırılması için Devletin bütün imkânlarının seferber edildiğini söyleyen Vali Çelik, “Engelleri ortadan kaldırmak için çalışıyoruz. İnşallah daha iyisini hep birlikte inşa edeceğiz. Bu anlamda yarınlardan çok ümitliyiz” diye konuştu.

“YETER Kİ ZİHİNLERDE ENGEL OLMASIN”

“Zorlukların üzerinden gelmek, engelleri birlikte aşmak için engelsiz bakmak gerekiyor” diyen Vali Çelik, “Bir arada olmak sorunları çözmenin iradesi. Yeter ki zihinlerde engel olmasın. Sizlerin dayanışması ve çabası da beni ayrıca memnun etti. Hepinize teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

VALİ ÇELİK: “YETER Kİ ZİHİNLERDE ENGEL OLMASIN”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!