Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

VALİ ALİ ÇELİK: “İYİ Kİ VARSINIZ”

Vali Ali Çelik, Türk

Vali Ali Çelik, Türk Polis Teşkilatı’nın 177. yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası sebebiyle Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törene katıldı. Törenin ardından İl Emniyet Müdürü Necmettin Koç’u makamında ağırlayan Vali Çelik: “Bizim için gece gündüz çalışıyorsunuz, iyi ki varsınız. Rabbim ayağınıza taş değdirmesin” dedi.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan tören, İl Emniyet Müdürü Necmettin Koç’un anıta çelenk sunmasıyla sona erdi. Törenin ardından İl Emniyet Müdürü Necmettin Koç ile polisler, Vali Ali Çelik’i makamında ziyaret etti.

“RABBİM AYAĞINIZA TAŞ DEĞDİRMESİN”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Ali Çelik: “Devlet olmanın en önemli yönü güven içinde olmak. Vatandaşlarımızın tüm yurt sathında güven içerisinde kalabilmesi için mesai mefhumu gözetmeksizin can ve mal güvenliğini sağlayan kolluk birimlerimiz. 10 Nisan Polis Haftası vesilesiyle hepsini canı gönülden kutluyorum. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlıklı bir ömür, sizlere de görevlerinizde üstün başarılar diliyorum. Bizim için gece gündüz çalışıyorsunuz, iyi ki varsınız. Rabbim ayağınıza taş değdirmesin” diye konuştu.