Ünlü fenomen kazandığı parayı açıkladı

Sosyal medya dünyasının en çok takip edilen isimlerinden biri olan MrBeast kazandığı parayı açıkladı. İşte o rakamlar...

Ünlü fenomen kazandığı parayı açıkladı
service

Sosyal medya dünyasının en çok takip edilen isimlerinden biri olan MrBeast, şimdiye kadar sadece YouTube platformunda içerik üretiyordu. Ancak ünlü fenomen, X (Twitter) üzerinden ne kadar kazanılabileceğini test etmek amacıyla bir video paylaştı ve bu videodan elde ettiği geliri takipçileriyle paylaştı. İşte detaylar!

MrBeast, X (Twitter) Reklam Geliriyle Büyük Kazanç Elde Etti!

X (Twitter), geçtiğimiz aylarda başlattığı reklam geliri paylaşımı programıyla içerik üreticilerine gelir dağıtmaya başlamıştı. MrBeast de bu fırsatı değerlendirmek ve takipçilerine ilginç bir deneyim sunmak için platforma özel bir video yükledi. Videoda, 1 dolarlık ve 100 milyon dolarlık araba karşılaştırması yaparak ne kadar kazanabileceğini gösterdi.

250 Bin Dolarlık Kazanç

Bugün resmi X (Twitter) hesabı üzerinden yaptığı duyuru ile MrBeast, geçtiğimiz günlerde yayımladığı videodan tam 250 bin dolar gelir elde ettiğini açıkladı. Bu miktar, her bir videosu için milyonlarca dolar harcayan fenomen için oldukça iyi bir kazanç olarak öne çıkıyor. Ancak bu durum da tartışmaları beraberinde getiriyor.

MrBeast’ten 10 Kişiye 25 Bin Dolar!

MrBeast, sadece kazancını açıklamakla kalmadı; aynı zamanda X (Twitter) üzerinden elde ettiği parayı rastgele seçilecek 10 kişiyle paylaşma kararı aldı. Bu çekilişle her bir kişiye 25 bin dolar düşecek. Katılım ise oldukça kolay: MrBeast’in paylaşımını beğenmek ve yeniden göndermek yeterli! Sosyal medya fenomeninin bu hamlesi, bir kez daha geniş kitlelerin ilgisini çekmeyi başardı.

Ünlü fenomen kazandığı parayı açıkladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!