Unicera İstanbul’a Güral Seramik ve Güral Vitrifiye İmzası

Sektörünün öncü markaları Güral Seramik ve Güral Vitrifiye, en yeni koleksiyonlarını Unicera İstanbul’da beğeniye sundu.

Güral Seramik ve Güral Vitrifiye
service

Sektörünün öncü markaları Güral Seramik ve Güral Vitrifiye, en yeni koleksiyonlarını Unicera İstanbul’da beğeniye sundu.

06-10 Kasım tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açan UNICERA İstanbul-Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı, seramik ve yapı sektörünün lider markalarına ev sahipliği yaptı. Güral Seramik ve Güral Vitrifiye’nin en yeni ve dikkat çeken tasarımları ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Güral Seramik ve Güral Vitrifiye, uluslararası seramik banyo ve mutfak alanında Türkiye’nin en büyük fuarlarından biri olan UNICERA İstanbul’da, toplam 1182 m² alana yayılmış stantlarıyla ziyaretçilerin uğrak noktası oldu. Yeni mimari tasarımların konuşulduğu ve gelecek yılların dekorasyon trendlerinin ortaya çıktığı fuarda, Güral Seramik ve Güral Vitrifiye markaları da sektöre yön veren lider konumlarını pekiştirdi.

2023 yılı Ağustos ayında birinci yılını kutlayan Güral Seramik, yeni ürünlerini dünyayla buluşturmaya devam ediyor. İlk yılında hızla büyüyen Güral Seramik, yenilikçi ve modern tasarımlı ürünlerini Türkiye’nin en büyük fuarlarından UNICERA İstanbul’da sergiledi. İleri teknolojiyle donatılmış, inovasyon ve Ar-Ge’nin öne çıktığı Güral 29 Ekim Seramik Fabrikası’nda üretilen yer ve duvar karoları fuarın öne çıkan ürünleri oldu.

Dünya markası olma hedefiyle yola çıkan ve bu yolda başarılı adımlar atan Güral Seramik, mat, parlak, yarı parlak ve dekorlu yüzey alternatifleriyle birlikte renk ve desen çeşitliliğine vurgu yapan ürünlerini alıcıların beğenisine sundu. 60×60, 60×120, 20×120 ve 30×90 ebatlarındaki birbirinden farklı renk ve desen çeşitliliğinden oluşan duvar karolarının yanı sıra, üretimine yeni başlanan 80×80 ve 80×160 ölçülerindeki Güral Seramik karoları talep gören ürünler oldu.

Kısa süre içinde, Türkiye’nin hemen her noktasında banyo ve mutfak seramiğine yön vermeye başlayan Güral Seramik, başta komşu ülkeler olmak üzere, Amerika’dan İngiltere’ye kadar pek çok ülkeye ürün ihraç ederek yenilikçi ve modern tasarımlarını dünya pazarıyla buluşturuyor. Kalite anlayışı, görsel çeşitlilik ve istikrarlı üretim prensibiyle Güral Seramik ürünleri, dünya seramik sektörüne canlılık katmaya devam edecek.

Tecrübe, modern ve yenilikçi üretim anlayışıyla Güral Vitrifiye ürünlerinde buluşuyor

130 ülkeden 112 bini aşkın sektör profesyonelinin ziyaret ettiği UNICERA İstanbul’da Güral Vitrifiye de birbirinden renkli ve çok çeşitli en yeni ürünlerini sergiledi.

27 yıllık tecrübeyle, yeni seri klozetleri ve modern formdaki, rengarenk lavabo çeşitleriyle sektöründe dikkat çeken Güral Vitrifiye, kendini daima geliştiren lider marka konumunu koruyor. Fuarda sergilediği ürünlerle, alanında trendlere yön veren marka olduğunun bir kez daha altını çizdi. Ürün portföyünü daima güncelleyen, tüketicilerinin değişen taleplerine ve trendlere göre ürün geliştiren Güral Vitrifiye, hijyeni önceleyen lavabo çeşitleri ve duvara asma klozet modelleri ile birlikte, fuar katılımcılarından tam not aldı.

Unicera İstanbul’a Güral Seramik ve Güral Vitrifiye İmzası

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!