“ÜLKEME VE MEMLEKETİME KATKI SAĞLAMAK ADINA ÇALIŞMALARIMA DEVAM EDECEĞİM”

featured
service

KÜGİAD Yönetim Kurulu Başkanı ve TÜGİK Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Bintepe TÜGİK Genel Kurulu’nun ardından bir açıklama yaptı. Yeniden başkan seçilen Erkan Güral’ı tebrik eden Zafer Bintepe: “Üstlendiğim yönetim kurulu üyeliği ile aldığım sorumluluğun bilincinde olarak yeni projelerle ülkeme ve memleketime katkı sağlamak adına çalışmalarıma devam edeceğim” dedi.

KÜGİAD Yönetim Kurulu Başkanı ve TÜGİK Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Bintepe, 2 Şubat 2022 tarihinde Ankara’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımları ile gerçekleşen Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu (TÜGİK)’in 4. Olağan Genel Kuruluna 9 delegesi ile birlikte yer aldıklarını açıkladı.

SEÇİM SÜRECİNDE KATKISI OLAN HERKESE TEŞEKKÜR

Seçim sürecine katkısı olan herkese teşekkürlerini ileten Başkan Bintepe: “Seçim süresince katılımlarıyla birlik beraberlik içinde olmamızı sağlayan Valimiz Ali Çelik’e, Milletvekilimiz Ceyda Çetin Erenler’e, AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun’a ve 1. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Eskioğlu’na bizlere verdikleri manevi desteklerinden dolayı teşekkür ederim.  Yeni dönemde yeniden TÜGİK Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçilen üyemiz Erkan Güral’ı gönülden tebrik ediyorum. Ayrıca Yedek Yönetim Kurulu’nda yer alan KÜGİAD Yönetim Kurulu üyemiz Osman Altınkaya’ya, Yüksek İstişare Kurulu’nda yer alan Yönetim Kurulu üyelerimiz Bekir Melih Karaaytaç ve Alper Altun’a, Yedek Denetleme Kurulu’nda yer alan üyemiz Osman Baş’a yeni görevlerinde başarılar dilerim. TÜGİK seçiminde üstlendiğim yönetim kurulu üyeliği ile aldığım sorumluluğun bilincinde olarak yeni projelerle ülkeme ve memleketime katkı sağlamak adına çalışmalarıma devam edeceğim” ifadelerine yer verdi.

“ÜLKEME VE MEMLEKETİME KATKI SAĞLAMAK ADINA ÇALIŞMALARIMA DEVAM EDECEĞİM”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!