“TÜTÜNSÜZ HAYAT”

featured
service

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü ve Sağlık Diplomasisi Derneği tarafından 15-20 Nisan tarihleri arasında “Tütünsüz Hayat” temalı uluslararası afiş yarışması düzenleniyor.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü ve Sağlık Diplomasisi Derneğinin öncülüğünde dünyanın önemli sorunlarından biri olan tütün ve tütün mamullerinin zararları konusunda farkındalık oluşturmak için Tütünsüz Hayat temalı uluslararası afiş yarışması düzenleniyor.

İLK 100 ESERİN SERGİSİ AÇILACAK

Uluslararası mecrada düzenlenen afiş yarışmasında seçilen ilk 100 tasarımın sergisinin açılacak, yine ilk 100 eserden bir ürün kataloğu oluşturularak ilgili kurum ve kuruluşlara gönderilecek. 100 eserden seçilecek tasarımlardan bazıları farklı grafik tasarım ürünlerinde (web sitesi, mail altı tasarım, takvim, kartpostal, duvar resmi, totem vb. dış mekân reklamlarında) kullanılacak.

YARIŞMA WEB SİTESİ ÜZERİNDEN YÜRÜTÜLECEK

Yarışma https://artworldturkiye.org/ web sitesi üzerinden yürütülecek. Yarışmanın kapsamı, kurulları ve görev alanların isimleri, sergilerin açılacağı illerin adı, yarışmanın takvimi, değerlendirme süreci, jüri üyeleri ve sonucun ilanı vb. gerekli bilgiler bu site üzerinden sağlanacak.

“TÜTÜNSÜZ HAYAT”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!