“TÜM İMKÂNLARIMIZI KÖYLÜMÜZ İÇİN KULLANIYORUZ”

featured
service

Vali Ali Çelik, köylerin ihtiyaç ve taleplerini yerinde tespit edip problemleri çözmek için başlattığı köy ziyaretlerine Emet ve Hisarcık ilçelerinin köyleriyle devam etti. Köylere çok önemli hizmetler yapıldığının altını çizen Vali Ali Çelik: “Elimizdeki tüm imkânlarımızı köylümüz için kullanıyoruz” dedi.

Emet’e bağlı Katran köyü halkıyla bir süre sohbet ederek taleplerini dinleyen Vali Ali Çelik, çocuklara çeşitli oyuncak hediyeler verdi. Hisarcık ilçesine bağlı Güldüren ve Emet’e bağlı Aydıncık köylerini de ziyaret eden Vali Çelik, vatandaşlarla bir araya gelerek talep, öneri ve ihtiyaçları dinledi.

“EKSİKLERİ İMKÂNLAR DÂHİLİNDE ÇÖZMEYE ÇALIŞIYORUZ”

Özel İdaresi ve Köylere Hizmet Götürme Birliğince köylere çok önemli hizmetler yapıldığının altını çizen Vali Ali Çelik: “Elimizdeki tüm imkânlarımızı köylümüz için kullanıyoruz. Vatandaşlarımızın ilettiği eksiklikleri de devletimizin imkânları dâhilinde çözme gayretinde olacağız” diye konuştu. Vali Ali Çelik’in Emet ilçesindeki köy ziyaretlerinin son durağı Örencik oldu. Örencik köyü sakinlerinin talep ve önerilerini dinleyen Vali Çelik, daha sonra köyde yapımı tamamlanan voleybol/basketbol sahası ve futbol sahasında incelemelerde bulundu.

KATRANDAĞI –GÜLDÜREN YOLUNU İNCELEDİ

Emet Katrandağı –Güldüren yolunu da yerinde inceleyen Vali Çelik, İl Özel İdaresi kaynaklarıyla 1. kat asfaltı tamamlanan 4,8 km uzunluğundaki yolun vatandaşların hizmetine sunulduğunu söyledi. Vali Çelik’e Emet Kaymakamı Hasan Çiçek, İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak, Emet Belediye Başkanı Hüseyin Doğan ve Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan ve İl Genel Meclisi üyeleri eşlik etti.

“TÜM İMKÂNLARIMIZI KÖYLÜMÜZ İÇİN KULLANIYORUZ”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!