Togg’a yeni özellikler geldi

Türkiye'nin yerli elektrikli otomobili Togg'un ilk modeli olan C-segment elektrikli SUV, T10X'e bir dizi yenilikçi özellik getirildi. İşte o özellikler...

Togg'a yeni özellikler geldi
service

Türkiye’nin yerli elektrikli otomobili Togg’un ilk modeli olan C-segment elektrikli SUV, T10X’e bir dizi yenilikçi özellik getirildi. İşte, Togg T10X’in yeni özellikleri:

Yeni Renk Temaları

T10X ekranlarında sunulan arka plan rengini değiştirme özelliği, kullanıcılara profillerine özel renk seçme ve ekranları kişiselleştirme imkanı sunuyor.

Akıllı Cihaz Profil Kişiselleştirilmesi

T10X’inizde artık 4 farklı kullanıcı profili oluşturabilirsiniz. Bu sayede her profil için kişiselleştirilmiş tercihler, uygulama düzenleri ve ayarlar otomatik olarak yüklenir.

Yeni Arayüz ve Tam Ekran Uygulama Gösterimi

T10X’in yeni arayüzü ile tüm uygulamaları tam ekran görüntüleyebilir, genişletilmiş bilgi ve eğlence ekranını deneyimleyebilirsiniz.

Yüz Tanıma ile Oturum Açma

Tru.ID profilinize giriş yapmak için artık şifre girmenize gerek yok. Yüz tanıma özelliği sayesinde cihazınız sizi tanır ve profil ayarlarınızı otomatik olarak yükler.

Zenginleştirilmiş Dairesel Kumanda

Kısayol menüsü, yeni fonksiyonlarla genişletildi. Sürüş esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz altı farklı özelliğe, dairesel kumandayı kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Akıllı Cihaz İklimlendirme Planlayıcı

T10X’in iklimlendirme planlayıcısı sayesinde, cihazınıza binmeden önce gün ve saat bazlı planlamaya uygun olarak iklimlendirme koşulları otomatik olarak uygulanır.

Trumore Akıllı Cihazım

Trumore uygulamasındaki “Akıllı Cihazım” sekmesiyle T10X’in tüm güncel bilgilerine anında erişebilirsiniz, bunlar arasında menzil durumu, batarya durumu, ortam sıcaklık seviyesi, lokasyon ve lastik basınçları gibi bilgiler yer alır.

T10X Zemin Görüntüleme Teknolojisi

Sürüş ve park etme güvenliğini artıran saydamlaşma özelliğiyle T10X, üzerinde bulunduğu zemini algılayabilir, böylece daha güvenli bir sürüş deneyimi sunar.

Togg’un bu yeni özellikleri, kullanıcıların daha konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimi yaşamasına olanak tanıyor.

Togg’a yeni özellikler geldi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!