TFF Başkanlığı için iki resmi aday adaylıklarını açıkladı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) başkanlık koltuğu için yarış resmen başladı. İki isim adaylıklarını açıkladı. İşte detaylar...

TFF Başkanlığı için iki resmi aday adaylıklarını açıkladı
service

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) başkanlık koltuğu için yarış resmen başladı. Eski başkanlardan UEFA İcra Kurulu Üyesi Servet Yardımcı ve iş insanı Erdal Alkış, TFF Başkanlığı için aday adaylıklarını açıkladı.

Erdal Alkış Kararını Sosyal Medyadan Duyurdu

Erdal Alkış, sosyal medya platformları üzerinden yaptığı açıklamada, adaylığını arkadaşlarıyla ve danıştığı büyüklerle yaptığı görüşmeler sonrasında aldığını belirtti. Basın toplantısıyla hem yönetim kurulu listesini hem de projelerini kamuoyuyla paylaşacağını duyurdu.

Servet Yardımcı Adaylığını Resmen Açıkladı

TFF eski başkanlarından UEFA İcra Kurulu Üyesi Servet Yardımcı da adaylığını resmen açıkladı. Türk futbolunun içinde bulunduğu zorlu süreçte federasyonun başına geçmek istediğini ifade eden Yardımcı, Türk futbolunu uluslararası arenada hak ettiği yere taşımak için çaba göstereceğini belirtti.

Servet Yardımcı, Anadolu Ajansı’na yaptığı açıklamada Türk futbolunun durumunu değerlendirirken, projelerini ve vizyonunu da kamuoyuyla paylaştı. Dünya standartlarında bir futbol yönetimi hedefiyle, katılımcı, şeffaf ve hesap verebilir bir federasyon oluşturmayı amaçladığını vurguladı.

TFF Seçimleri Yaklaşıyor

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin açıklamalarına göre, TFF Mali Genel Kurulu 18 Temmuz’da seçimli olarak gerçekleştirilecek. Bu seçimlerin Türk futbolunu yeni bir döneme taşıyacağı ve önemli değişimlere vesile olabileceği öngörülüyor.

TFF Başkanlığı için iki resmi aday adaylıklarını açıkladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!