TARIM KREDİ’DEN BORSA’YA ZİYARET

featured
service

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyaret gerçekleştirdi.

 Tarım Kredi Kooperatifi Kütahya Bölge Birliği Müdürü ve aynı zamanda KÜTBO Meclis Başkan Yrd. Sarhat Özübek, KÜTBO Meclis Başkanı Halit Topbaş ve Meclis Üyesi İsmail Akıncı’nın hazır bulunduğu ziyarette, kurumlar arası iş birliği konusunda istişareler gerçekleştirildi.

İŞ GELİŞTİRME FAALİYETLERİ GÖRÜŞÜLDÜ Borsa çalışmaları ve projelerinden bahseden Başkan Gültekin KÜTBO üyeleri için yapılan iş geliştirme faaliyetlerini dile getirdi. İl genelindeki Tarım Kredi Kooperatifleri satış mağazalarının işleyişinde Borsa üyeleri ve Kütahya’ya katma değer sağlayacak projeler için görüş alışverişinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır’a teşekkür etti. 

TARIM KREDİ’DEN BORSA’YA ZİYARET

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Ekspres - Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!