VOLEYBOLUN ÜÇÜNCÜLERİNİ MAKAMINDA AĞIRLADI

VOLEYBOLUN ÜÇÜNCÜLERİNİ MAKAMINDA AĞIRLADI
REKLAM ALANI
Yayınlama: 12.01.2022
0
A+
A-

Emet Kaymakamı Hasan Çiçek voleybol kız sporları kapsamında Kütahya’ da düzenlenen voleybol genç kızlar turnuvasında il üçüncüsü olan Emet voleybol kız takımını makamında kabul etti.

Ziyaret sırasında Gazi Emet Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ömer Uysal, Ashaboğlu Ortaokulu Okul Müdürü Mustafa Tanrıver, voleybol kız takımı antrenörü Faruk Deve ve voleybol kız takımı hazır bulundular.

“SPORTİF AKTİVİTELERE HER ZAMAN DESTEK VERİYORUZ”

Kaymakam Hasan Çiçek yapmış olduğu konuşmalarında; “Göstermiş olduğunuz bu büyük başarınızdan dolayı sizleri ve başarınızda katkısı olan herkesi tebrik ediyor, bölge müsabakalarında da başarılı olmanızı diliyorum. Kaymakamlık olarak sportif aktivitelere her zaman destek veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. Her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim. Bütün bu çalışmalarınızın ve desteklerimizin sonunda sizlerin başarılarını görmekten de büyük memnuniyet duyduğumu belirtmek isterim. Göstermiş olduğunuz bu başarı önemli bir örnek teşkil edip, diğer alanlarda da başarılı olmayı tetikleyecektir. Bir kez daha sizleri, idarecilerimizi, antrenörlerimizi ve spora destek veren velilerimizi tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı. Ziyaret sırasında Antrenör Faruk Deve ve Emet voleybol kız takımı kazandıkları üçüncülük kupasını Kaymakam Hasan Çiçek’e takdim ettiler. Kendilerine göstermiş oldukları ilgi, alaka ve spora verdikleri destekleri için Kaymakam Hasan Çiçek’e teşekkür ettiler.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram