SPOR BRANŞLARINDA EĞİTİM GÖREVLİSİ ALINACAK

SPOR BRANŞLARINDA EĞİTİM GÖREVLİSİ ALINACAK
REKLAM ALANI
Yayınlama: 15.11.2022
39
A+
A-

Kütahya’da spor branşlarında Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi alınacak. 17 Kasım’da başlayacak başvurular 22 Kasım’da sona erecek.

Başvurmak isteyen adaylardan istenen belgeler: Vesikalık fotoğraf, eğitim mezuniyet belgesi, kademeli/kıdemli antrenörlük belgesi, Sosyal Güvenlik Kurumunda kaydı olup olmadığına dair SGK tescil ve hizmet dökümü, sabıka kaydı. Varsa; pedagojik formasyon belgesi, son 5 yıl içerisinde uluslararası bir müsabakada alınan antrenörlük görevini gösterir belge, son iki yılda alanında seminere katılım belgesi, yabancı dil belgesi (son 5 yıl içerisinde en az 50 puan ve üzeri), alanında milli sporcu belgesi.  Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan eğitim görevlisi adayları için; kurumlarından alacakları izin belgesi. Kurumlarında ek ders alıyorlar ise ek ders saatini ve tabi oldukları mevzuat çerçevesinde almaları mümkün olan azami ek ders saatini gösterir belge. Antrenörlerin ilgili spor dalında en az 2. Kademe Antrenörlük Belgesine sahip olması, 2. kademe antrenörlük belgesine sahip olan yeterli sayıda antrenöre ulaşılamaması durumunda, spor bilimleri alanından mezun olup, transkriptinde ilgili spor dalında en az bir dönem uygulama eğitimi aldığını belge.

 BAŞVURULAR 17 KASIM’DA BAŞLIYOR

17 Kasım ile 22 Kasım 2022 tarihleri arasında başvurular alınacak. Başvuru için 0 (274) 223 84 09  – 223 60 85  (113) numaralı telefondan randevu alınabilecek. Başvurular şahsen yapılacak. Ayrıntılı bilgiye 0 (274) 223 84 09-223 60 85 nolu telefon numarasından veya Ali Paşa Mah. Abdurrahman Karaa Bulvarı No:6 Kütahya adresinden ulaşılabilecek.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram