ŞİMŞEK KAMPA GİRİYOR

ŞİMŞEK KAMPA GİRİYOR
REKLAM ALANI
Yayınlama: 14.07.2022
0
A+
A-

Belediye Kütahyaspor’da kamp dönemi başlıyor. Bugün bir araya gelecek takım oyuncuları Afyonkarahisar’da 11 gün sürecek kampa girecek.

  1. Lig 1. Grupta şampiyonluk mücadelesi verecek Belediye Kütahyaspor’da kamp süreci başladı. Startın 4 Eylül’de verileceği sezon öncesinde sıkı bir çalışma hedefleyen Şimşek, Afyonkarahisar’da 11 günlük kampın sonunda 3 gün ara verecek, ardından bir 11 gün daha kampa girecek.
    İLK ETAP 11 GÜN SÜRECEK
    Belediye Kütahyaspor Teknik Direktörü İsmail Güldüren, kamp sürecine ilişkin bilgiler verdi. Bugün itibariyle toplanacaklarını açıklayan Güldüren: “11 gün afyonda kamp yapacağız. İlk etabımız adaptasyon ve tanışma şeklinde olacak. 3 gün izinden sonra ikinci kampımız başlayacak ve yine Afyon’da olacak. Orada da yine 11 gün boyunca hazırlık maçları yapılacak. Kamp sonunda Kütahya’ya dönüp hazırlık maçı planlamayı düşünüyoruz. İnşallah en iyi şekilde hazırlanıp geri kalan mevkilerde almamız gereken oyuncuları da alırsak hedefe ulaşmak istiyoruz” şeklinde konuştu.
    “RAKİPLERİN NE YAPTIĞI DEĞİL, BİZİM NE YAPTIĞIMIZ ÖNEMLİ”
    Güldüren Şimşek’in yer aldığı 1. Grubu da değerlendirdi. Grupta şu anki transferlere bakıldığında 4 5 tane play off oynayacak takım olduğunu söyleyen Güldüren: “Rakiplerin ne yaptığı önemli değil. Bizim ne yaptığımız önemli. Biz kendi çalışmamıza, transferlerimize, planlarımıza bakıyoruz. Belediye Kütahyaspor’un bütçesine uygun belirlediğimiz oyuncular var,onlarla görüşüyoruz. Şimdiye kadar yapmış olduğumuz transferler bizim istediğimiz, bütçemize uygun oyuncular. Hedefimiz belli. 2 lige çıkmak istiyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram