“ŞAMPİYONLUĞUN EN GÜÇLÜ ADAYLARINDANIZ”

“ŞAMPİYONLUĞUN EN GÜÇLÜ ADAYLARINDANIZ”
Yayınlama: 28.12.2021
13
A+
A-

Devre arasında zayıf ve eksik bölgelere transfer yapılacağını belirten Belediye Kütahyaspor teknik direktörü Abdi Aktaş, şampiyonluğun en güçlü adaylarından olduklarını açıkladı.

Belediye Kütahyaspor Sportif Direktörü Abdi Aktaş devre arası, transfer, alt yapı ve Antalya kampına ilişkin merak edilenleri açıkladı.

ANIL GİR’LE DEVAM

Geçtiğimiz yılın gol kralı olarak Fethiyespor’dan transfer edilen ancak sakatlığı dolayısıyla henüz antrenmanlara çıkamayan Anıl Gir’i takımda tutmak istediklerini belirten Abdi Aktaş: “Anıl, mavi lacivertli formamızı giymek için can atıyor. Büyük bir sabırsızlıkla yeşil sahalara dönmek istiyor. Biz de kendisiyle uzun yıllar çalışmak istiyoruz” dedi.

“ALT YAPIDAKİ GENÇLERİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ”

Abdi Aktaş şampiyonluğun en güçlü adaylarından olduklarına vurgu yaparak: “Teknik ekibimizle birlikte transfer çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz. Devre arasında zayıf ve eksik bölgelerimize transfer yapacağız. Alt yapıdaki futbolcuları da takip ediyoruz, yetenekli Kütahyalı futbolcuları takımımıza kazandırıp profesyonel yaparak alt yapıdaki gençlerimize sahip çıkacağız. Kadro sayımızdan dolayı devre arasında olmasa bile yeni sezon planlamasında alt yapıdan futbolcularımız mutlaka A takımızda olacak” ifadelerine yer verdi.

ANTALYA KAMPI 5 OCAK’TA SONA ERECEK

Devre arası kampına ilişkin de bilgiler veren Abdi Aktaş: “Antalya’da 10 gün sürecek devre arası kampımız olacak. Kampımız 5 Ocak’ta sona erecek. Kampta 31 Aralık’ta ve 5 Ocak’ta iki hazırlık maçı oynayacağız, rakipler maçlardan bir gün önce belli olacak. Amacımız Belediye Kütahyaspor olarak ‘O sene bu sene’ parolasıyla şampiyon olmak için elimizden geleni yapacağız” diyerek sözlerine son verdi. 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.