ORMAN SPOR KULÜBÜNDE YENİ YÖNETİM

ORMAN SPOR KULÜBÜNDE YENİ YÖNETİM
REKLAM ALANI
Yayınlama: 27.12.2021
0
A+
A-

Orman Spor Kulübü Derneğinin olağanüstü genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. Yapılan toplantı neticesinde yeni yönetim kurulu oluştu.

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan olağan üstü genel kurul toplantısına Kütahya Orman Bölge Müdür Yardımcıları Mustafa Arpacı ve Halil Karademir, BTİ Şube Müdürü Fethi Şentürk, İMİ Şube Müdürü Erkan Sağlam, Orman Mühendisleri ve kulüp üyesi personel katıldı.

“GÜZEL MAÇLAR İZLEMEYİ ARZU EDİYORUZ”

Dernek Başkanı Hasan Keskin’in tayin olup dernekten istifa edecek olmasından dolayı yapılan Olağanüstü Genel Kurul Toplantısında ilk olarak Divan Kurulu seçimi yapıldı. Seçim sonunda oy birliği ile Divan Heyeti Başkanlığına Fethi Şentürk, Başkan Yardımcılığına Niyazi Hakan Dinkçi ve yazmanlığa da Mehmet Derin getirildi. Divan heyetine yetki verilmesi ve toplantı gündeminin paylaşılmasının ardından; Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla olağan üstü genel kurula devam edildi. Yönetim Kurulu faaliyet raporunu katılımcılara aktaran, Dernek Başkan Yardımcısı, Kütahya Orman Bölge Müdür Yardımcısı Mustafa Arpacı yaptığı açılış konuşmasında; sporun insan sağlığı ve psikoloji üzerindeki olumlu katkılarından bahsetti ve güzel maçlar izlemeyi arzu ettiklerini söyledi.

126 ÜYESİ BULUNUYOR Olağanüstü genel kurulu daha sonra yönetim kurulu, denetim kurulu asil ve yedek üyelerin seçiminin gizli oylama ile yapılması ile devam etti. 126 üyesi olan Kütahya Orman Spor Kulübü Derneği Olağanüstü Genel Kurulu sonunda oluşan yönetimde şu isimler yer alıyor: Yönetim Kurulu: Kemal Kayıran, Mustafa Arpacı, Mustafa Merih Aydın, Niyazi Hakan Dinkçi, Mehmet Derin, Adem Öztürk, Veli Tiftik. Denetleme Kurulu: Erkan Gülmez, Mükremin Uçarcı, Mehmet Toy.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram