OKÇULAR 3 MADALYA VE 1 KUPA İLE DÖNDÜLER

OKÇULAR 3 MADALYA VE 1 KUPA İLE DÖNDÜLER
REKLAM ALANI
Yayınlama: 13.12.2021
0
A+
A-

Simav ilçesinde 4 ay önce başlatılan geleneksel okçuluk kursunun sporcuları, Manisa’nın Gördes ilçesinde düzenlenen ‘Şehit Makbule Hanım Geleneksel Türk Okçuluk Yarışması’nda 3 madalya ve 1 kupa kazandı.

Manisa’nın Gördes ilçesinde düzenlenen ‘Şehit Makbule Hanım Geleneksel Türk Okçuluk Yarışması’ sonunda, genç erkelerde Efe Candan birinci, büyük bayanlarda Senanur Sağlam üçüncü, yıldız bayanlarda Aybüke Ünlü ikinci olurken, büyük erkeklerde Süleyman Akif Ünlü ikinci oldu. Simavlı geleneksel okçular 3 madalya ve 1 kupa kazandılar.

11 AYRI HEDEFE 99 OK ATTILAR

Simav Geleneksel Okçuluk Kulübü Başkanı, antrenör Süleyman Akif Ünlü, Gördes’te yapılan yarışmaya 24 sporcu ile katıldıklarını, 11 ayrı hedefe 99 ok attıklarını belirtti. Ünlü, “4 ay önce 85 kursiyer ile başladığımız kursun 24 sporcusu, ilk kez katıldıkları yarışmada büyük bir başarı gösterdiler. Ata sporumuz olan geleneksel Türk okçuluğunu sevip sahiplenen, büyük bir azim ve sabırla çalışan sporcularımızı tebrik ediyor sürdürülebilir başarılar diliyoruz. Geleneksel Türk okçuluk sporuna destek olanlardan Allah razı olsun” dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram