NG KÜTAHYA SERAMİK SLALOM YARIŞI YAPILIYOR

NG KÜTAHYA SERAMİK SLALOM YARIŞI YAPILIYOR
REKLAM ALANI
Yayınlama: 21.06.2022
0
A+
A-

Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği’nin organize ettiği, Türkiye İş Bankası 2022 Klasik Otomobil Ralli Şampiyonası’nda sezonun beşinci etkinliği olan “NG Kütahya Seramik Klasik Otomobil Slalom Yarışı” Zet Karting Leisure Center’de, bugün başlıyor.

Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği’nin (KTKOD) Türkiye İş Bankası 2022 Klasik Otomobil Ralli Şampiyonası kapsamında düzenlenen etkinlikleri devam ediyor. Bu yılın beşinci etkinliği olan “NG Kütahya Seramik Klasik Otomobil Slalom Yarışı” yılın ilk slalomu olacak. Bu akşam Zet Karting Leisure Center’de yapılacak etkinliğin başlama saati 18.00 olarak duyuruldu.

2 FARKLI PİSTTE YARIŞACAKLAR

Slalom yarışında klasikseverler Zet Karting pisti içerisinde hazırlanmış A ve B pist şeklinde yarışacaklar. A pistinde E,F,G,H klasmanına kayıt yaptıran yarışçılar mücadele edecek. Daha süratli ve uzun olan B pistinde ise Turing klasmanı yarışçıları mücadele edecek. Her yıl olduğu gibi 1 araç ile 2 kişi kayıt yaparak farklı kapı numaraları ile yarışılabilecekler. Ayrıca E,F,G,H klasmanlarındaki yarışçılar dilekçe ile müracaat ederek, hem A pistinde, hem de B pistinde yarışabilecekler. Her iki pist şeklinde de mücadele edecek yarışçılar pist etrafında ve kukalar arasında 2 tam tur atacaklar.

KATEGORİLER

Genel Klasman, E Klasmanı ( 1946-1960), F Klasmanı (1961-1970), G Klasmanı (1971-1980), H Klasmanı (1981-1991), Turing Klasmanı (1992 sonrası ), Kadınlar Klasmanı, VW cup, Mini cup, Mercedes cup, Ford cup, BMW cup.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram