“KAYAK EVİ HİZMET VERMEYE BAŞLADI”

“KAYAK EVİ HİZMET VERMEYE BAŞLADI”
REKLAM ALANI
Yayınlama: 04.02.2023
9
A+
A-

Murat Dağı Kayak Evi’nin 31 Ocak itibarıyla hizmet vermeye başladığını ifade eden Vali Çelik, gösterilen ilgiden memnun olduklarını dile getirdi.

Bölgenin önemli kayak merkezlerinden Murat Dağı Termal Turizm ve Kayak Merkezi’nin genel durumu, Vali Ali Çelik’in başkanlığında değerlendirildi.

“12 AY TURİST AĞIRLAYACAK POTANSİYELİMİZ VAR”

Murat Dağı Termal Turizm ve Kayak Merkezi’nin Kütahya’nın kış turizmi için çok büyük bir değer olduğunu ifade eden Vali Ali Çelik: “Kayak, spor, termal su, yayla ve doğa turizmini de içinde barındıran potansiyeli yüksek bir turizm profiline sahibiz. Bütün bu imkânlarımızı kullanarak 12 ay boyunca turist ağırlamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

“BÖLGENİN PARLAYAN YILDIZI”

Murat Dağı Termal Turizm ve Kayak Merkezi’nin Ege’nin kış turizminde parlayan yıldızı haline geldiğine dikkat çeken Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak: “Kayak merkezimizdeki tesislerin niteliği ve kalitesi her geçen gün artıyor” dedi. Her seviyeden kayak tutkununa hitap eden merkezde, 7 bin 767 metre pist uzunluğunun 2 bin 53 metresi aktif kullanılıyor. VALİLİK BASIN

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.