İL İKİNCİSİ BERKAY’A BAŞKANDAN HEDİYE

İL İKİNCİSİ BERKAY’A BAŞKANDAN HEDİYE
REKLAM ALANI
Yayınlama: 14.01.2022
4
A+
A-

Kütahya il güreş şampiyonasında il ikincisi olan Berkay Özlü’ye Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, hediye takdim etti.

Geçtiğimiz haftalarda Kütahya merkez ve ilçelerin katıldığı güreş müsabakaları sonucunda Domnaiç ilçesini temsil eden Domaniç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9. Sınıf öğrencisi Berkay Özlü, okullar arası 2006-2007 doğumlu Kütahya İl Güreş Şampiyonasında 80 kilogramda 2’nci oldu. Gerçekleştirilen başarı sonrası Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk tarafından sporcuya hediye takdimi yapıldı.

“ATA SPORUMUZ UNUTULMAMALI”

Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk: “Tarihin en eski güreşleri bilindiği üzere tarihi Domaniç yağlı pehlivan güreşleridir. Ata sporumuz unutulmamalı ve gençlerimiz bu yönde desteklenmelidir. Domaniç Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Güreş Antrenörü Nuh Ceylan’ın göreve başlaması ile ilçemize dereceler de gelmeye başladı. Bu kapsamda Kütahya’da yapılana İl Güreş Şampiyonasında Berkay özlü aldığı derece ile hepimizi gururlandırdı. Bu vesile ile bu başarı sonuçsuz kalamazdık. Başta öğrencimizi yetiştiren ailesini bu başarıda büyük katkısı olan Nuh Ceylan hocamızı ve öğrencimiz Berkay Özlü’yü tekrar kutluyorum” dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram