GÜREŞTE MADALYALARI TOPLADILAR

GÜREŞTE MADALYALARI TOPLADILAR
REKLAM ALANI
Yayınlama: 22.12.2021
3
A+
A-

Kütahya okul sporları serbest ve grekoromen güreş il şampiyonası yapıldı. Toplam 15 sporcu ile katılan Kütahya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Sporcuları 13 altın, 1 gümüş ve 1 bronz olmak üzere toplamda 15 madalya kazandı.

Gençler (A), Gençler (B) Grekoromen ve Serbest Güreş İl Şampiyonası 16-17 Aralık tarihleri arasında Kütahya Anadolu İmam-hatip Lisesi Kapalı Spor Salonunda yapıldı.

13 ALTIN, 1 GÜMÜŞ VE 1 BRONZ

Gençler ( A) Serbest Stilde Ufuk Kayacan ve Süleyman Yalçın birinci olarak altın madalyanın sahibi oldular. Gençler (A) Grekoromen Stilde ise Okan Yüksel, Ali Osman Şahin ve İsmail Kaan Deniz birinci oldu. Gençler (B) Serbest Stilde M. Yasin Söyler, Burak Uçuk ve Hayrettin Emir Erbey birinci olurken Yiğit Başarı ikincilik madalyasının sahibi oldu. Gençler (B) Grekoromen Stilde Ahmet Emirhan Dursun, Onur Kayacan, Murat Sağlık, M. Ensar Duğan, Nakibullah Niyazi birinci; Kadir Eren Keskin ise üçüncü oldu. Kütahya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Sporcuları 13 altın, 1 gümüş ve 1 bronz olmak üzere toplamda 15 madalya kazandılar.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.