BOKSUN İKİNCİLERİ KÜTAHYA’DAN

BOKSUN İKİNCİLERİ KÜTAHYA’DAN
REKLAM ALANI
Yayınlama: 18.01.2022
0
A+
A-

Kırşehir’de düzenlenen U-22 Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında ilimizi temsil eden Kütahyalı boksörler Mir Khayal Mammadov ve Sacit Topuz, kendi sıkletlerinde Türkiye ikincisi oldular.

7-13 Ocak tarihleri arasında Kırşehir’de gerçekleştirilen U-22 Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasına 45 ilden 310 sporcu katıldı.

MADALYA İLE DÖNDÜLER

Kütahyalı sporcular Mir Khayal Mammadov ve Kütahya Belediyespor Kulübü sporcusu Sacit Topuz da şampiyonada ilimizi temsil ettiler. 92 kg’da yarışan Mir Khayal Mammadov ve + 92 kg’da Sacit Topuz Türkiye ikincisi olarak gümüş madalyanın sahibi oldular.

“KÜTAHYA’NIN VE BELEDİYENİN ADINI TÜRKİYE’YE DUYURDU” Kütahya Belediyespor Kulübü sporcusu Sacit Topuz’u tebrik eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık: “Birçok branşta faaliyetlerine devam eden ve katıldığı müsabakalardan madalya ve madalyalarla dönerek Kütahya’nın adını duyuran, Kütahya Belediyespor kulübü sporcumuz Sacit Topuz +92 Kg’da Türkiye ikincisi olarak bir kez daha Kütahya’nın ve belediyenin adını Türkiye’ye duyurdu. Sporcumuzu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” ifadelerine yer verdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram