ABDULLAH DAMCI’DAN ŞAMPİYONASI ÖNCESİ MORAL ZİYARETİ

ABDULLAH DAMCI’DAN ŞAMPİYONASI ÖNCESİ MORAL ZİYARETİ
REKLAM ALANI
Yayınlama: 16.06.2022
0
A+
A-

Kütahya Belediye Başkan Yardımcısı ve Kütahya Belediye Spor Kulübü Başkanı Abdullah Damcı, kick boks sporcularının antrenmanını ziyaret etti. Damcı, 20-27 Haziran 2022 tarihleri arasında Kocaeli’nde yapılacak şampiyonaya katılacak sporculara başarılar diledi.

Türkiye Kick Boks Şampiyonası 20-27 Haziran tarihlerinde Kocaeli’nde yapılacak. Antrenörleri Fatma Çakır nezaretinde antrenmanlarını sürdüren sporcuları ziyaret eden Abdullah Damcı’ya Kütahya Belediyesi Spor Müdürü İsmail Şen eşlik etti.

DAMCI: “BAŞARI İLE TEMSİL EDECEĞİNİZE İNANCIMIZ TAM”

Ziyaretinden bir açıklama yapan Başkan Damcı sporculara tavsiyelerde bulundu. Damcı: “Bugüne kadar olduğu gibi bu şampiyonada da ilimizi başarı ile temsil edeceğinize inancımız tamdır. Geçmişte olduğu gibi bugün de yine başarılı sporcularımız gelecektir inşallah. Biz Kütahya Belediyesi ve Kütahya Belediye Spor olarak elimizden gelen katkı ve desteği sağlıyoruz. Şimdi ben sizi ziyaret ediyorum, dönüşte de sizin madalyalarınızla birlikte beni ziyaretinizi bekliyorum. Şanslısınız kick boks platformunda önemli yeri ve başarıları olan Antrenörünüz Fatma Çakır ile çalışıyorsunuz. Elbette ki bu şansınızı değerlendireceksiniz. Kocaeli’nde yapılacak Türkiye Şampiyonasında Kütahya’mızı temsil edecek sporcu, antrenör ve hakemlere başarılar dilerim” ifadelerine yer verdi. Başkan Abdullah Damcı’nın özellikle Türkiye Şampiyonası öncesi antrenmanı ziyareti sporculara moral oldu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram