SOLOTÜRK ve Türk Yıldızları, lösemili çocuklar için uçtu

Türk Hava Kuvvetlerinin akrobasi timi SOLOTÜRK ve Türk Yıldızları, lösemi tedavisi gören ve iyileşen çocuklar için Konya semalarında gösteri uçuşu gerçekleştirdi.

SOLOTÜRK ve Türk Yıldızları, lösemili çocuklar için uçtu
service

Konya semalarında gerçekleştirilen hava akrobasi gösterisi, Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV) tarafından düzenlenerek, lösemiyle mücadele eden çocuklara moral ve umut aşılamak amacını taşıdı.

SOLOTÜRK ve Türk Yıldızları’nın Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında gerçekleştirdiği uçak gösterisi, lösemili çocuklara coşkulu ve sevinçli bir atmosfer sunarak, onlara moral vermeyi hedefledi. SOLOTÜRK pilotlarından Binbaşı Murat Bakıcı, etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, “Bugün buradayız, lösemiyle mücadele eden kahraman çocuklarımız için buradayız. Onların güçlü iradesini ve azmini görmek bizi gerçekten etkiliyor. Umarım bu gösteri, onlara moral verir ve geleceğe dair umutlarını daha da güçlendirir.” dedi.

Etkinlikte yer alan katılımcılar, pilotların gösterilerini hayranlıkla izlerken, aynı zamanda lösemili çocuklar için farkındalık oluşturmanın önemine vurgu yaptılar. Hava akrobasi gösterisi, çocuklara unutulmaz bir deneyim yaşatarak, mücadelelerine destek olmayı amaçladı.

SOLOTÜRK ve Türk Yıldızları, lösemili çocuklar için uçtu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!