“SİMAV KESTANESİ ŞİFA KAYNAĞI OLACAK”

featured
service

AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, temizlik ve kozmetik ürünlerinin üretiminde kullanılan Simav kestanesinin tüm insanlık için gençlik, güzellik ve şifa kaynağı olacağını söyledi.

Kendine has özellikleri ve lezzetiyle dünyada emsalsiz olan Simav kestanesinden şampuan, sıvı sabun, katı sabun, rollon, kolonya, bulaşık deterjanı, el masajı ve vücut kremi üretilecek.

YÜZDE 100 DOĞAL YERLİ VE MİLLİ

Simav Kestanesinin tüm insanlık için gençlik, güzellik, şifa kaynağı olacağını aktaran AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler: “Simav’ımızın ismini; temizlik ve kozmetik sektöründeki %100 doğal, yerli ve milli ürünlerle ülkemizde ve dünyada önemli bir marka haline getirecek 1.3 milyon bedelli bu önemli projenin hayata geçirilmesindeki gayretlerinden dolayı Simav İlçe Başkanımız Ecz. Ahmet Kulat’a, Belediye Başkanımız Av. Adil Biçer’e, destekleri için Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreterimiz Veli Oğuz’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

“SİMAV KESTANESİ ŞİFA KAYNAĞI OLACAK”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Ekspres - Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!