SERAMİKTA ŞAMPİYON “KERAMİKA”

featured
service

Rengârenk tasarımlarıyla sofraların vazgeçilmezi haline gelen Keramika, Çimento, Cam, Seramik Ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenen İhracatın Şampiyonları Ödül Töreninde, Seramik Sofra-Mutfak ve Süs Eşyası kategorisinde 2020 ihracat şampiyonu oldu. ödülü alan Keramika Genel Müdürü Emin Yüce: “Şirketimizin ödüle layık görüldüğü bu tören bizler için büyük bir gurur ve onur kaynağı oldu” dedi.

Çimento, Cam, Seramik Ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği tarafından 25 Kasım 2021 tarihinde İstanbul’da düzenlenen 3. İhracatın Şampiyonları Ödül Töreninde Ünsa Madencilik A.Ş.  Seramik Sofra-Mutfak ve Süs Eşyası Kategorisinde en fazla ihracat gerçekleştiren 1. firma ödülüne layık görüldü.

“GURUR VE ONUR KAYNAĞI OLDU”

Ticaret Bakan Yardımcısı R. Tuna Turagay ve Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail Gülle’nin teşrifleri ile onurlandırdığı ödül töreninde Keramika adına ödül ve plaket alan Genel Müdür Emin Yüce:  “Şirketimizin ödüle layık görüldüğü bu tören bizler için büyük bir gurur ve onur kaynağı oldu. Tüm dünyayı ekonomik ve sosyal olarak etkisi altına alan pandemi döneminde, bizler ülkemiz için üretmeye devam ettik.  Hız kesmeden devam ettiğimiz üretimlerimizle, ihracat rakamlarımızın artış göstermesi için tüm ekibimizle birlikte büyük çaba sarf ettik. Bu başarımızın önümüzdeki yıllarda artarak devam edeceğini temenni ediyoruz” açıklamasında bulundu.

“ÇALIŞMAYA DEVAM”

Keramika ailesi olarak ülkemiz adına daha büyük başarılar için çalışma gayreti içerisinde olacaklarını kaydeden Emin Yüce: “Bugün layık görüldüğümüz bu ödülde, sayıları bin 400’ü aşan personelimizin her birinin alın teri ve özverisi var. Başta İhracat departmanımız olmak üzere bütün çalışma arkadaşlarımızı başarılarından dolayı kutluyorum. Bizler bu ülkenin sanayicileri olarak, yaşanan zorlu süreçte devletimizin ve ilgili bakanlıklarımızın gücünü hep yanımızda hissettik. Başarılarımızın devletimiz nezdinde takdir edilmesi bizler için çok önemli bir motivasyon kaynağı oldu.  Ayrıca bu önemli organizasyonun gerçekleştirilmesini sağlayan Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği’ne teşekkürlerimizi sunar, ülkemizin gelişmesi, ekonomimizin dünya ülkeleriyle rekabet edebilmesi için çaba gösteren birliğimizin değerli üyelerini de tebrik ederiz” diyerek sözlerini tamamladı.

SERAMİKTA ŞAMPİYON “KERAMİKA”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Ekspres - Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!