“ŞEHİTLERİMİZE VE GAZİLERİMİZE BORÇLUYUZ”

featured
service

Vali Ali Çelik, Kurban Bayramı sebebiyle şehit aileleri ve gazileri evlerinde ziyaret etti. Misafirperverliklerinden dolayı her birine teşekkür eden Vali Çelik: “Bayramları, al yıldızlı bayrağımızın altında, huzur ve güven içinde karşılayabiliyorsak bunu şehitlerimize, gazilerimize ve onların fedakâr ailelerine borçluyuz” dedi.

Terör şehitleri Uzm. J. Çvş. Halil Özkul ve P. Kom. Er Fatih Seven’in aileleri ile gazi Mevlüt Yücel ve ailesini ziyaret eden Vali Ali Çelik, bayramlarını tebrik etti.

“BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ DAİM OLSUN”

Misafirperverliklerinden dolayı her birine teşekkür eden Vali Çelik: “Bayramları, al yıldızlı bayrağımızın altında, huzur ve güven içinde karşılayabiliyorsak bunu şehitlerimize, gazilerimize ve onların fedakâr ailelerine borçluyuz. Bayram arifesinde bizleri misafir eden, hiçbir zaman hayır dualarını eksik etmeyen şehitlerimizin kıymetli ailelerine ve gazilerimize teşekkür ederim. Birlik ve beraberliğimiz ebedî olsun. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlık ve huzur içinde bir ömür dilerim” ifadelerini kullandı. Ziyaretlerde tüm şehitler için Kur’an-ı Kerim okundu, dualar edildi.

“ŞEHİTLERİMİZE VE GAZİLERİMİZE BORÇLUYUZ”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!