ŞEHİR TİYATROSU PERDELERİNİ AÇIYOR

featured
service

Kütahya Belediyesi tarihinde ilk kez kurulacak olan Kütahya Belediye Şehir Tiyatrosu perdelerini açmak için çalışmalarına başladı. Son başvuru tarihinin 31 Mart 2022 olduğu seçmelere 18 yaşından büyük herkes katılabilecek.

Geçmiş yıllarda tiyatro okulu olarak hizmet veren şehir tiyatrosu, gerçek kimliğine kavuşuyor. Kütahya Belediyesi tarihinde ilk kez kurulacak olan Kütahya Belediye Şehir Tiyatrosu için oyuncu ve teknik ekip seçme çalışmaları başladı. Son başvuru tarihinin 31 Mart 2022 olduğu seçmeler için 18 yaşından büyük olmak gerekiyor. Kütahya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde hizmet verecek olan Şehir Tiyatrosunda, oyuncu ve teknik ekip kadrosuna katılım tamamen gönüllülük esasına göre yapılacak.

ONLİNE BAŞVURU YAPILABİLECEK

Kütahya Belediyesi Hizmet binasında yer alan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne şahsi olarak yapılacak müracaatlara 1 adet vesikalık fotoğraf gerekiyor. Online başvuru için Kütahya Belediyesinin resmi internet sitesi www.kutahya.bel.tr adresine tıklamak yeterli olacak. Şehir Tiyatrosunun sosyal medya hesapları; Facebook için /KutahyaBelediyeSehirTiyatrosu, Instagram için /KutahyaBelediyeSehirTiyatrosu hesaplarından ayrıntılı bilgi alınabilecek.

ŞEHİR TİYATROSU PERDELERİNİ AÇIYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!