ŞAMPİYONLUK MAÇLARI İNEGÖL’DE OYNANACAK

featured
service

BAL 8. Bölge’de grubunu lider tamamlayan TKİ Tavşanlı Linyitspor’un Play-Off müsabakaları bugün yapılan fikstür çekimiyle belli oldu.

Bursa-İnegöl’de oynanacak maçların saati henüz açıklanmazken, ilk maçın Balıkesir temsilcisiyle oynanacağı belli oldu. Açıklanan takvime göre 18 Nisan 2022 tarihinde Ayavlıkgücü Belediyespor-TKİ Tavşanlı Linyitspor, 20 Nisan 2022’de Tekirdağspor-Ayvalıkgücü Belediyespor, 22 Nisan’da ise TKİ Tavşanlı Linyitspor-Tekirdağspor karşılaşmaları oynanacak.

KULÜPTEN TEŞEKKÜR TKİ Tavşanlı Linyitspor Kulübü bir açıklamada: “Sezon başından beri verdiğimiz haklı mücadelenin karşılığı olan şampiyonluğun Tavşanlı’mıza ve camiamıza hayırlı olmasını dileriz. Şampiyonluğumuz, kulübümüzün bugünlere gelmesinde büyük emeği olan Ravi Hacıalioğlu’na, bugün aramızda olmasalar da yanımızda hep olduklarını hissettiğimiz Ayakkabıcı Fethi amcamıza, uğur paralarıyla bize hep şans getiren Mehmet Bacaksız amcamıza, kulübümüz efsane isimlerinden Murat Eran’a, tribünde hep sesini duyduğumuz ve hiç unutmayacağımız Selçuk Görgeç kardeşimize armağan olsun. Biz onları hiç unutmadık” ifadelerine yer verildi.

ŞAMPİYONLUK MAÇLARI İNEGÖL’DE OYNANACAK

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!