ŞAMPİYONLARDAN VALİ ÇELİK’E ZİYARET

featured
service

Vali Ali Çelik, Romanya’da yapılan 14. Balkan Dağ Koşuları Şampiyonası’nda birinci gelerek altın madalyayla dönen Simavlı milli atlet Sıla Ata, Havalı Silahlar Nevzat Yamaç 19 Mayıs Kupası Türkiye üçüncüsü Hatice Yel, judo sporcusu Ali Küçükkaya’yı misafir etti.

Gençlik Haftası sebebiyle gerçekleşen ziyarette sporculara; Gençlik ve Spor İl Müdürü Tahir Emre Can, Gençlik Merkezi Müdürü Ercan Şirin, atletizm antrenörü Yıldıray Kaya, atıcılık antrenörü Kübra Koçak ile judo antrenörü İsmail Konur ile gönüllü gençlik liderleri eşlik etti.

“KÜTAHYA’MIZI, ÜLKEMİZİ GURURLANDIRDINIZ”

Elde edilen başarılardan duyduğu mutluluğu paylaşarak sporcuları tebrik eden Vali Ali Çelik, “Kütahya’mızı, ülkemizi gururlandırdınız. Hep daha iyisini yapacağınıza olan inancımla başarılarınızın daimi olmasını diliyor, ilimiz adına teşekkür ediyorum” dedi. Türkiye’nin hemen her spor dalında elde ettiği başarılarla dünyadaki görünürlüğün arttığına dikkat çeken Vali Çelik, “Sporun ve sanatın yapılabilirliğinde güzel örneklere ihtiyacımız var. Spordan asla vazgeçmeyin” dedi.  Sporcular ilgi ve desteklerinden dolayı Vali Çelik’e teşekkür ettiler.

ŞAMPİYONLARDAN VALİ ÇELİK’E ZİYARET

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!