Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ŞAMPİYONLAR KUPALARINI ALDI

DPÜ Mühendislik Fakültesi 2021-2022

DPÜ Mühendislik Fakültesi 2021-2022 Akademik Yılı Bahar şenlikleri ve Üniversitenin 30. Yıl Kutlamaları sebebiyle, DPÜ SKS’nin katkılarıyla düzenlediği futbol, voleybol ve basketbol turnuvalarında şampiyonlar kupalarını düzenlenen törenle aldı.

DPÜ Mühendislik Fakültesinde bölümler arası futbol, voleybol ve basketbol turnuvaları düzenlendi. Fakültenin spor alanlarında yapılan ve erkek takımlarının katıldığı karşılaşmalarda futbolda İnşaat Mühendisliği, basketbolda Bilgisayar Mühendisliği, voleybolda da Elektrik ve Elektronik Mühendisliği şampiyonluğa uzandı. Dereceye giren takımlara kupa ve hediyeleri Rektör Prof. Dr. Kâzım Uysal, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Göçmez, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cengiz Karagüzel, dekan yardımcıları ve bölüm başkanları tarafından verildi.

“SPORUN BİR ARADA OLDUĞU HER ETKİNLİĞİ DESTEKLERİM”

Rektör Prof. Dr. Kâzım Uysal, Futbol Turnuvasında birinci olan İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden katılan takıma kupasını ve hediyelerini sunmadan önce yaptığı konuşmada: “Gençliğin ve sporun bir arada olduğu her etkinliği desteklerim ve önemserim. Rektörlük ofisimizde çalışırken buradaki başa baş mücadeleyi ve seyircilerin coşkusunu duydum ve hissettim. Özellikle birinci olan İnşaat, Bilgisayar ve Elektrik-Elektronik bölümü öğrencilerimiz olmak üzere tüm katılan ve yarışan takımlarımızı tebrik ediyorum” dedi.

KUPA VE ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Erkekler Basketbol Turnuvası birincisi olan Bilgisayar Mühendisliği bölümü takımına kupasını ve hediyelerini Prof. Dr. Hasan Göçmez, takdim etti. Erkekler Voleybol Turnuvası birincisi olan Elektrik Elektronik Mühendisliği takımına ise kupasını ve hediyelerini Prof. Dr. Cengiz Karagüzel verdi. Futbol turnuvasında ikinci olan Makine Mühendisliği takıma hediyelerini Makine Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ramazan Köse’den, basketbol turnuvası ikincisi Elektrik-Elektronik Mühendisliği takımı ödüllerini İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Uğur Dağdeviren’den, voleybol turnuvası ikincisi Bilgisayar Mühendisliği takım da hediyelerini Dekan Yardımcımız Dr. Öğr. Üyesi Durmuş Özdemir’in elinden teslim aldı. Ödül törenini son bölümünde Rektör Prof. Dr. Kâzım Uysal, turnuvaların düzenlenmesinde görev alan Mühendislik Fakültesi akademisyenlerinden Arş. Gör. Dr. Ali Samet Öngen, Arş. Gör. Sait Altun, Arş. Gör. Sevgi Karaca, Arş. Gör. Mehmet Ali Dursun, Arş. Gör. Emrullah Şahin ve Arş. Gör. Merve Arslan’a katkılarından dolayı teşekkür belgelerini sundu.