PARKHAYAT AİLE HEKİMLERİ İLE BULUŞTU

PARKHAYAT AİLE HEKİMLERİ İLE BULUŞTU
REKLAM ALANI
Yayınlama: 19.01.2022
4
A+
A-

Aile hekimleri ve PARKHAYAT Kütahya Hastanesi Kardiyoloji Uzmanları düzenlenen seminerde bir araya geldi. PARKHAYAT Kütahya Hastanesi konferans salonunda organize edilen ve Aile Hekimleri Derneği işbirliği ile planlanan seminere yetmişin üzerinde aile hekimi katıldı.

PARKHAYAT Kütahya Hastanesi Direktörü Uğur Harmanda, aile hekimlerinin yoğun katılımından oldukça memnun olduğunu söyleyerek, bu tür seminerlere aile hekimlerinin yanı sıra eczacılar, muhtarlar ve STK’lar ile devam edeceklerini söyledi. Harmanda; Mart ayında açmayı planladıkları Kalp Sağlığı Merkezi ile Kütahya ve bölgesine tam teşekküllü bir sağlık hizmeti vereceklerini de sözlerine ekledi.

BİLİMSEL ALTYAPI İLE BİLGİLER TAZELENDİ

PARKHAYAT Hastanesi Medikal Direktörü Dr. Gökalp Çağrı Öztürk konuşmasında; “Toplantımızın fikir aşamasından, organizasyonuna kadar her aşamasında bizlere destek veren; Kütahya Aile Hekimleri Derneği Başkanı ve Kütahya Tabip Odası Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Dr. Cem Çerkeş Bey’e, kurumum adına teşekkürleri sunuyorum” dedi. Bilimsel altyapı ile bilgilerin tazelendiği ve Kütahya’da çalışan hekimlerin tanışma ve kaynaşma imkânı bulduğu bu toplantıların farklı branş ve konularda da devam edeceği ve bu sürecin hekimler adına faydalı olacağı değerlendirmesinde bulundu.

İŞ BİRLİĞİ SÜRECEK

Eğitim programında, Kardiyoloji Uzmanı Dr. Mahmut Akpek tarafından “EKG’de Temel Prensipler” ve “Hipertansiyon’da Temel Prensipler” ile Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Celal Kilit tarafından “Göğüs Ağrısına Yaklaşım” konulu eğitimlerin sunumları yapıldı. Toplantı sonunda PARKHAYAT Kütahya Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Muhammet Hilmi Koputan, Aile Hekimleri Derneği Başkanı Dr. Cem Çerkeş’e hediyelerini takdim etti ve kendilerine teşekkürlerini iletti. Dr. Cem Çerkeş konuşmasında; “Bu toplantının planlanmasında emeği geçen PARKHAYAT Kütahya Hastanesinin değerli yönetici ve hekimlerine çok teşekkür ediyorum” diyerek bu toplantıların devam etmesini arzu ettiklerini, bu doğrultuda Aile Hekimleri Derneği olarak PARKHAYAT Kütahya Hastanesi ile olan iş birliklerinin süreceğini belirtti.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram