AZERBEYCAN’DAN KÜTAHYA’YA TEŞEKKÜR

AZERBEYCAN’DAN KÜTAHYA’YA TEŞEKKÜR
REKLAM ALANI
Yayınlama: 29.12.2021
3
A+
A-

Kütahya’da öğrenim gören Azerbaycan uyruklu çocuklarının, yanında olmadan KSBÜ Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sorunsuz bir şekilde tedavisini yapan hekim ve hastaneye anne ve babadan teşekkür geldi.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İktisadi ve İdari Birimler Fakültesi 1. sınıfta öğrenci olan Azerbaycan uyruklu Majid Sultanov evinde geçirdiği bir talihsizlik sonucunda elini keserek KSBÜ Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesine başvurdu. Acil serviste ilk müdahalesi yapılan Sultanov ameliyata alındı. Ameliyat sonrasında hızla iyileşen Sultaov taburcu edildikten sonra ülkesine döndü. Oğullarını sağlıklı gören Anne Khaleye ve Baba Elshan, hastaneyi arayarak sağlığına kavuşması için gösterdikleri çabadan ve ilgiden dolayı Ortopedi Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Selçuk Yılmaz başta olmak üzere, Hastane Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Sertaş Erarslan ve tüm sağlık personellerine teşekkür etti.

“AİLENİN BİZE ULAŞMASI BENİ VE EKİBİMİ ÇOK MUTLU ETTİ” 

Ortopedi Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Selçuk Yılmaz: “Hastamız el kesisi ile hastanemiz acil servisine başvuruyor. Acil serviste yapılan değerlendirmeler sonrasında sol el 2. parmak fleksör tendon kesisi teşhisi konuldu. Hastaneye yatışı yapıldı. Hasta ameliyata alınarak fleksör tendon tamiri yapıldı. Ameliyat çok başarılı gerçekleşti, herhangi bir sıkıntı veya komplikasyon yaşanmadı. Ameliyat sonrası herhangi bir problemi olmayan hasta taburcu edildi. Hastamız ailesinden, taburcu olduktan sonra sağlıklı bir şekilde dualarını esirgemeden teşekkür için hastanemizi arayıp bizlere ulaşması beni ve ekibimi çok mutlu etti. Kendisine tekrar geçmiş olsun dileklerinde bulunarak, sağlıklı yaşam diliyorum” dedi.

“TÜM HASTALARIMIZI KUCAKLARIZ” Sultanov ailesi hastaneyi arayarak yakın ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ettiler. Başhekim Dr. Öğr. Üyesi Sertaş Erarslan, doktorlar ve sağlık çalışanlarının hastaların şifa bulması için canla başla çalıştıklarını belirterek: “Bizler sağlık çalışanları olarak tüm hastalarımızı kucaklarız ve sağlık durumlarının iyi olması için gereği neyse yaparız. Görevi hastalara şifa dağıtmak olan hekimler olarak, her zaman hastalarımızın sağlığına kavuşmasıyla mutlu oluyoruz. Hele ki onlardan gelen teşekkürler ve dualar inanın bizim için her şeyden önemli. Hastamıza ve ailesine sağlıklı ve hayırlı bir yaşam diliyorum” ifadelerine yer verdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram