“SAĞLIK İÇİN VOLEYBOL”

featured
service

DPÜ öğrenci toplulukları voleybol takımları Sağlık için Spor etkinlikleri kapsamında Öğrenci Toplulukları Voleybol Turnuvası’nda buluştu.

DPÜ Öğrenci Toplulukları arasında voleybol turnuvası düzenlendi. Turnuvaya Eğitim ve Kültür Topluluğunun liderliğinde Görev Bende, Sosyoloji, Asya Pasifik, Müzik, Dans, İnovasyon ve Liderlik, Büyüdüm Çocuk Oldum, IEEE Dumlupınar, DUSCART, Analitik Düşünce, Engelsiz Hayat, Kimya Bilimi, Rock Kültür, Münazara, Kalite Gönüllüleri ve Lösemili Çocuklara Fayda toplulukları voleybol takımları katıldı.

17 TAKIM YARIŞTI

Mühendislik Fakültesi voleybol sahasında gerçekleştirilen ve toplam 17 takımının yer aldığı turnuvada, birinciliği Müzik Topluluğu, ikinciliği Proje, Eğitim ve Kültür Topluluğu alırken Lösemili Çocuklara Fayda Topluluğu ve Dans Topluluğu üçüncülüğü paylaştı. Turnuvanın kupa ve madalya takdimi önce sahada, daha sonra ise Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı İbrahim Gürer’in makamında gerçekleştirildi.

MÜZİK TOPLULUĞU BİRİNCİ OLDU Birinci olan Müzik Topluluğu takımına teşekkür edip başarılarının devamını dileyen Gürer: “Spor faaliyetlerinde topluluklarımızın bir araya gelerek ortak paydada buluşması büyük bir kazanım, bu tür faaliyetleri yaygınlaştırılması için çalışmalar yürüteceğiz” dedi.

“SAĞLIK İÇİN VOLEYBOL”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Ekspres - Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!