OSB AKADEMİ EĞİTİMLERİ SÜRÜYOR

featured
service

Kütahya Organize Sanayi Bölgesi yatırımcılarının ve çalışanlarının kariyer planlamalarına katkıda bulunmak amacıyla faaliyete geçirilen Kütahya OSB Akademi’de eğitimler DPÜSEM ile OSB Akademi iş birliğinde yapılıyor.

DPÜSEM ile OSB Akademi iş birliği ile düzenlenen Kütahya OSB Akademi’de eğitimler başladı. OSB Akademi resmî internet sitesinde en fazla başvuru alan eğitimlerden biri olan İleri Excel eğitiminin birinci oturumu, 5-6 Eylül tarihlerinde Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. DPÜSEM ile OSB Akademi arasında gerçekleştirilen iş birliği ile bu eğitim üniversitemizin akademisyenlerinden Öğr. Gör. Eyüp Irgat tarafından ileri seviyede ve uygulamalı olarak gerçekleştirildi.

İKİNCİ GRUP EĞİTİMİ 13-14 EYLÜL TARİHLERİNDE

Eğitimlerle ilgili konuşan DPÜSEM Müdürü Öğr. Gör. A. Bülent Gül, Üniversite – Sanayi iş birliğinin önemli çalışmalarından biri olan bu iş birliğinde ikinci grup eğitimlerin yine OSB Akademi ile DPÜSEM iş birliğinde 13-14 Eylül tarihlerinde gerçekleştirileceğini ve bundan sonra da DPÜSEM’in üniversite sanayi iş birliği kapsamında farklı çalışmalarını gerçekleştirilmeye devam edeceğini belirtti.

OSB AKADEMİ EĞİTİMLERİ SÜRÜYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!