Okul birincisi okulunu unutmadı

featured
service

Hisarcık 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi’nden 2018 yılında okul birinciliği ile mezun olan Abdullah Sefa Cengiz, okulunu unutmadı.

Okul birinciliği ile mezun olan Abdullah Sefa Cengiz, bu yıl mezun olacak 12. sınıf 42 öğrenciye tecrübelerini aktardı.

Hisarcık 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Rehber Öğretmeni Demet Bozkurt’ un “Yeteneğim Mesleğim, Mesleğim Geleceğim” isimli projesi kapsamında 2018 yılında mezun olan Abdullah Sefa Cengiz, bu yıl mezun olacak öğrencilere bilgiler verdi.

Hisarcık 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Rehber Öğretmeni Demet Bozkurt, “2018 yılında okulumuzdan okul birinciliği ile mezun olan Abdullah Sefa Cengiz Uludağ Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi 4. sınıf öğrencisi. Bu yıl mezun olup iş hayatına adım atacak olan mezun öğrencimiz, üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerimize rehberlik yapmak için üniversiteye hazırlık ve üniversite yaşamı konusundaki tecrübelerini aktardı. Soru cevap bölümünde öğrencilerimiz akıllarındaki soruları sorarak gelecekleri hakkında bilgi sahibi oldular. Okulunu unutmayıp hizmet eden Abdullah Sefa Cengiz’ e teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı. HABER MERKEZİ

 

Okul birincisi okulunu unutmadı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!