OCAK AYINDA BAZI KAYBETTİKLERİMİZİ RAHMETLE ANMAK İSTERİM

featured
service

Ajandamdaki Ocak Ayında kaybettiğimiz birkaç güzel insandan bahsetmek istedim. 8 Ocak 2005’te Moymullu, öğretmen, okul müdürü, MTSK Kursu Trafik öğretmeni Mehmet Ali Özel’i kaybetmişiz. Kendisi benim çocukluk arkadaşım, ortaokul, lise, üniversite, Yd. Sb. Öğretmen ve köy okulundan meslektaşım, arkadaşımdı. Dürüst, işine bağlı, çalışkan bir öğretmendi.

18 Ocak 2014’te hafız, yerinde imam, hatip, müezzindi. Davut Özay Hocaefendi’yi kaybetmişiz. Arifağa Camii’nde nice günler arkasında namaza durmuştuk. Dürüst, efendi, saygıdeğer bir din adamımızdı.

14 Ocak 2017’de, Muzaffer Doğan ‘ı kaybetmişiz. Fevzipaşa İlkokulu’nda müstahdemken benim yıllar önce aldığım diplomamın bilgilerini bulup bana göndermişti. Başka yerlerde de çalıştı ve geride hoş bir seda bıraktı.

12 Ocak 2018’de Mustafa Özyaşar’ı kaybetmişiz. Mustafa Özyaşar Atatürk Lisesi’nin sevilen bir branş öğretmeniydi. Bana her rastladığımda “Sevgili öğretmenim” diye hitap ederdi. Genç yaşta aramızdan ayrıldı.

3 Ocak 2020’de İbrahim Volkan (Teke)’ı kaybetmişiz. İbrahim Volkan (Teke) Em. As. Sb. idi. Tavşanlı’da babası Rıza Teke Adliye’de müstahdemdi Kombakçı’nın kızıyla evliydi. Tavşanlı Akıncılarspor Kulübü futbolcularındandı.

10 Ocak 2020’de Çobanköylü, Elektrikçi Hasan Hüseyin Uzuncan’ı kaybetmişiz. İşini seven, dürüst bir hemşerimizdi.

8 Ocak 2020’de Tavşanlı Gençlikspor’un efsanelerinden Fevzi Düzgün (Zavrak) aramızdan ayrılmış. Bir ara Tavşanlı’dan Yetişenler Derneği Başkanıydı. GLİ’nin mensuplarındandı.

21 Ocak 2019 ‘da iş insanımız Mehmet Boyacı’yı kaybetmişiz. İlçemizin saygıdeğer bir ailesinin bireylerindendi.

24 Ocak 2019’da Dr. Nihat Boyacı’yı kaybetmişiz. Çalışkan, sevgi dolu bir kardeşimizdi.

20 Ocak 2020’de Tavşanlı’nın Fahri Hemşerisi, büyük botanikçi, ağaçsever, Hayrettin Karaca’yı kaybetmişiz. Toprak Dede olarak ünlüydü. TEMA Onursal Başkanıydı.

Hepsine de Allah’tan rahmet, kederli ailelerine yeniden başsağlığı diliyorum.

OCAK AYINDA BAZI KAYBETTİKLERİMİZİ RAHMETLE ANMAK İSTERİM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!