Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

NG KÜTAHYA SERAMİK 234. MAĞAZASINI POLATLI’DA AÇTI

Yenilikçi bakış açısıyla seramik

Yenilikçi bakış açısıyla seramik sektöründe trendleri belirleyen NG Kütahya Seramik’in Türkiye genelindeki 234. mağazası Ankara’nın Polatlı ilçesinde açıldı. Açılış töreninde konuşan NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral: “Amacımız, Türkiye’nin değil bir dünya markası olma yolculuğunun içerisinde yer almak” dedi.

Kütahya’nın dünyaya açılan yüzü NG Kütahya Seramik, Türkiye’de ağını genişletmeyi sürdürüyor. Türkiye’de seramikte pek çok ilke imza atarak müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan NG Kütahya Seramik Polatlı’da 234. mağazasını açtı. Polatlı’da düzenlenen açılış törenine NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Erkan Güral, iş ortakları ve çok sayıda davetli katıldı.

“ALIŞKANLIKLARI BİR KENARA BIRAKARAK KENDİMİZE YENİ YOLLAR AÇIYORUZ”

Açılışta konuşan Erkan Güral, yenilenen konsept ile açılan Polatlı mağazasının hayırlı olması temennisinde bulundu. Törene katılan dostlarına teşekkürlerini ileten Erkan Güral: “Yatırımımızın ülke ekonomimize hayırlı olmasını diliyorum. Benim ekibimle birlikte amacım; sektörün bilinen alışkanlıklarını bir kenara bırakarak kendimize yeni yollar açmak, bu açılan yollarda sürekli kendimizi geliştirmek, kapasitelerimizi artırmak teknolojilerimize yatırım yapmak ve Türkiye’nin değil bir dünya markası olma yolculuğunun içerisinde yer almak” ifadelerini kullandı.

“EKİP SON DERECE ÖNEMLİ”

Konuşmasında birlikte çalıştığı ekibin son derece önemli olduğuna vurgu yapan Erkan Güral: “Yol arkadaşlarınız, iş ortaklarınız önemli. Çok fazla sayıda iş ortağım var. Hepsi ayrı bir vizyon içerisinde. Her biri bu yolculukta bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayıp bizimle beraber hareket edebilen, bizimle beraber yürüyebilen bir vizyona sahip” diyerek iş ortaklarına da teşekkürlerini iletti. Açılış davetlilerle birlikte mağazanın gezilmesinin ardından sona erdi.