MURAT DAĞINDA HER KAYAKÇIYA UYGUN PİST

featured
service

Gediz ilçesi sınırları içerisinde bulunan 2 bin 312 metre yükseklikteki Murat Dağı konuklarına bin 450 metre yükseklikte 41 derece sıcaklıkta termal su ve konaklama, bin 850 metre yükseklikte ise her disiplinde kayak keyfi imkânını sunuyor.

Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak yaptığı açıklamada: “Murat Dağı Termal Kayak Merkezi’nde iyi derece kırmızı, orta derece mavi ve eğitim seviyesinde yeşil renkli kayak pisti ile kızak pisti mevcuttur. Kayaklı koşu, snowboard ve alp disiplini kayak branşları ile kızak branşlarında çalışmalar yapılmakta olup, kayak branşı dışında Atletizm Dağ Koşusu Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım Seçmeleri, dağcılık, off-road, kampçılık gibi birçok faaliyete de ev sahipliği yapmaktadır. Hiç unutamayacağınız bir tatil ve deneyim için bu kış tercihiniz Murat Dağı Termal Kayak Merkezi olsun. Görebileceğiniz en güzel merkezlerinden biri olan Murat Dağı’nda ahşap evlerde konaklayabilir, kışın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz” diye konuştu. Gediz Termal Kayak Merkezi’nde ücretsiz kayak eğitiminin de verildiği belirtildi.

MURAT DAĞINDA HER KAYAKÇIYA UYGUN PİST

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Ekspres - Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!