MURAT DAĞI KAYAKSEVERLERİ BEKLİYOR

featured
service

Gediz ilçesinde bulunan Kütahya ve Uşak’ın doğal sınırını oluşturan Murat Dağı Termal Kayak Merkezi’ne mevsimin ilk karı yağdı.

İlçe merkezine 25 kilometre uzaklıktaki 2 bin 320 metre yükseklikteki Murat Dağı konuklarına bin 450 metre yükseklikte 41 derece sıcaklıkta termal su ve konaklama, bin 500 metre yükseklikte ise kayak tutkunları için zor, orta ve kolay seviyelerde toplam bin735 metrelik 3 pist ile her disiplinde kayak keyfi imkânını sunuyor.

“POTANSİYELİ YÜKSEK BİR TURİZM MERKEZİ”

Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak: “Termal turizm ile kayak turizmini birleştiren Muratdağı Termal Kayak Merkezimize yılın ilk karı yağdı. Her mevsim farklı renkleriyle ziyaretçilerini büyüleyen Muratdağı Termal Kayak Merkezi, termal turizm, kış turizmi, yayla turizmi ve doğa turizminin hepsini bir arada barındıran, potansiyeli yüksek bir turizm merkezi olarak öne çıkmaktadır. Bu sezon yağan ilk karla birlikte inşallah bol kar yağışlı bir sezon geçiririz. Bu yıl da kayakseverlerin ortak toplanma noktası Murat Dağı Termal Kayak Merkezi olacaktır inşallah” açıklamasında bulundu.

MURAT DAĞI KAYAKSEVERLERİ BEKLİYOR

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!