MÜDÜR ERŞAN: “EN ZORLU SÜRECİ KÜTAHYA’DA YAŞADIM”

featured
service

Yaklaşık olarak 2,5 yıldır Kütahya’da görev yaptığını açıklayan İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan: “19 yıllık yöneticilik dönemimde pandemi dolayısıyla, en zorlu dönemi burada yaşadık diyebilirim” dedi.

Kütahya’da ‘Hemşireler Günü’ düzenlenen bir etkinlikle kutlandı. Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Çiğdem Zeren’in açılış konuşması ve Hemşirelerimizin gününün kutlamasıyla başlayan programda; Başhekim Dr. Öğr. Üyesi Sertaş Erarslan konuşmasında 2 yılı aşkındır devam eden ve zor süreçlerin gayret ve fedakârca üstesinden gelindiğinden bahsederek tüm hemşirelerin günlerini kutladı.

“ÇOK YORUCU VE STRESLİ ZAMANLARDI”

Kütahya İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan konuşmasında; “Yaklaşık olarak 2,5 yıldır Kütahya’da görev yapmaktayım. 19 yıllık yöneticilik dönemimde pandemi dolayısıyla, en zorlu dönemi burada yaşadık diyebilirim. Bu zorlu süreçte asıl yükü çeken sizlersiniz, riskli gruptaki hastalara siz dokundunuz. Bizler planlamalar yaptık, ihtiyaçları gidermek noktasında çaba gösterdik, arzu edilen bir durum olmasa da servisleri yoğun bakımlara çevirdik, oralara hemşire düzenlemesi yaptık, geceleri uykusuz kalarak, hastalarımıza yatak ayarlamaya çalıştık, çok yorucu ve stresli zamanlardı” dedi. Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Çiğdem Zeren; İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan’a ve Başhekim Dr. Öğr. Üyesi Sertaş Erarslan’a hediye takdim etti.

MÜDÜR ERŞAN: “EN ZORLU SÜRECİ KÜTAHYA’DA YAŞADIM”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!