Mehmet Efendi Türk kahvesi İsrail malı mı?

Kurukahveci Mehmet Efendi Türk kahvesi, filtre kahve, espresso kahve ve kakao gibi geniş bir ürün yelpazesiyle tanınan köklü bir şirkettir. Peki Türk malı mı yoksa İsrail malı mı? İşte detaylar...

Mehmet Efendi Türk kahvesi İsrail malı mı?
service

Kurukahveci Mehmet Efendi Mahdumları Ahmet Rıza Kurukahveci ve Ortakları Adi Komandit Şti., Türk kahvesi, filtre kahve, espresso kahve ve kakao gibi geniş bir ürün yelpazesiyle tanınan köklü bir şirkettir.

1871 yılında kurulan firma, Türk kahvesi kültürünü sürdürerek bugünlere gelmiştir. Kahve çekirdekleri Brezilya ve Orta Amerika menşeli olup, ürünlerini İstanbul merkezli olarak üretmekte ve 50’den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Kurukahveci Mehmet Efendi, kahve üretimine sanat gibi yaklaşan ve bu zanaatı nesilden nesle aktaran bir geleneğin temsilcisidir.

Her bir fincanda aynı üstün kalitede Türk kahvesini sağlamak amacıyla özel teknoloji ve metotlar geliştirilmiştir. Firma, geleneksel üretim metotlarını en son teknolojilerle birleştirerek, yılların birikimi ve tecrübesiyle öne çıkan bir lezzet sunmaktadır.

Kurukahveci Mehmet Efendi Hangi Ülkenin?

1871 yılında İstanbul’un Fatih ilçesinde Mehmet Efendi tarafından kurulan Kurukahveci Mehmet Efendi %100 Türk malıdır. Kahveyi öğüterek ilk kez hazır olarak kahve severlere sunan Mehmet Efendi, bu yenilikle “Kurukahveci Mehmet Efendi” diye anılmaya başlanmıştır.

Mehmet Efendi Türk kahvesi İsrail malı mı?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!