YÜKSEK HIZLI TREN HATTI YİNE YOK!

YÜKSEK HIZLI TREN HATTI YİNE YOK!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 07.12.2021
0
A+
A-

CHP Kütahya Milletvekili Dr. Ali Fazıl Kasap, 2011 yılından itibaren Kütahya gündeminden düşmeyen yüksek hızlı tren hattına ilişkin açıklamalarda bulunarak; verilen sözlerin unutulduğunu ve önümüzdeki yıllarda da projeye dair herhangi çalışmanın olmadığını vurguladı. 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kütahya Milletvekili Fazıl Kasap, Kütahya’ya verilen ama tutulmayan sözleri hatırlattı. Yüksek hızlı tren, Şehir Hastanesi gibi Kütahyalıların yıllardır beklediği ancak bir sonuca kavuşamayan yatırımları yeniden gündeme getirerek yapılmayan projeleri bitirmenin kendilerine nasip olacağını söyledi.

“VERİLEN SÖZLER UNUTULDU”

Ulaştırma Bakanlığının demiryolu ağında önümüzdeki yıllarda da Kütahya’ya Yüksek Hızlı Tren Hattı öngörmediği bir görseli paylaşan CHP Kütahya Milletvekili Dr. Ali Fazıl Kasap: “Ulaştırma Bakanlığı’nın önümüzdeki yıllarda ön gördüğü demiryolu ağında 2011 yılında Kütahya’ya söz verdikleri Yüksek Hızlı Tren Hattı yine yok! Şehir Hastanesi, Bor Karbür Fabrikası, Yüksek Hızlı Tren Hattı gibi birçok söz unutuldu” ifadelerine yer verdi.

“BİZE NASİP OLACAK”

Milletvekili Ali Fazıl Kasap, Kütahya’ya planlanan ama hayata geçirilmeyen ve yarım kalan tüm projelerin iktidara geldiklerinde CHP olarak kendilerinin yapacağını vurguladı. İhtiyaç duyulduğu halde Kütahya ve Kütahyalının konforunu artırmak için daha da fazlasını yapacaklarını kaydeden Milletvekili Kasap: “Allah’ın izniyle iktidarımızda bu projeleri ve çok daha fazlasını yapmak bize nasip olacak” ifadelerine yer verdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Follow by Email
Instagram